Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elkezdtem szedni a barátcserje...

Elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát, szedhetem vele egy időben a Gravidát is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ha még élsz akkor szedheted, vagy már be is szedted?és milyen tapasztalataid vannak a barátcserjével kapcsolatban?mire is szeded? hogy terhes legyél,vagy ne legyél?mert nekem nagyon rossz tapasztalataim voltak vele, nem is tudtam beszedni mert forgott velem a világ annyira szédultem tole.de nekem klimaxos panaszokra adták még jó hogy nem lettem terhes.most meglepodve olvastam ezen és még más fórumokon is, hogy nagyon sokan szedik babavárásra.egyetlenegy jó tanács, ha még megnézed : ne nagyon bízzál ezekben a csodaszerekben és csak óvatosan próbáld meg oket, mert hiába írja rá a gyártó hogy nincs mellékhatása, nem igaz, mert a természetes gyógynovényeknek is van és mindenkire másként hatnak esetleg alergiás is lehetsz a bennuk levo hatóanyagokra.
2008. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!