Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A premens barátcserje kapszulá...

A premens barátcserje kapszulát, hogyan kell szedni? Naponta hány szemet és mikor lehet elkezdeni szedni, mensi közben is lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem rendszertelen a mensim ebben a hónapban még nem jött meg és szeretném szedni a premens barátcserjét. Babát szeretnénk a párommal. Mikor kezdjem el szedni?
2011. máj. 24. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak úgy elkezdtem egy nap szedni, azóta is szedem. Minden nap este egy szemet; mensi alatt is
2011. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ciklus első napjától szedtem,napi 2x2-t.(a Zafír barátcserjét). De ha 2x1-et szedsz,az jó.
2011. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És ciklus közepén is el lehet kezdeni?

Mert kaptam a dokitól Clostyt, de mivel megint nincs pé-m kb 60 nap múlva tudom elkezdeni szedni, addig meg mit csináljak? Szerintetek kicsit tudná hamarabbra időzíteni? (kb 60 napos ciklusaim vannak, mióta rendszertelen lett, és nincs pé)

2011. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!