Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a különbség a természetgyóg...

Mi a különbség a természetgyógyászat és a homeopátia között? Vagy ugyanaz a kettő?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 10


Valóban nem hit kérdése.


Megkérdezhetem, hogy tudomásod szerint végeztek-e homeopátiás készítményekkel olyan kettős vak, placebo kontrollos klinikai vizsgálatokat, amiket a nyugati típusú orvoslás új fejlesztésű gyógyszerivel szoktak a hatásosságuk bizonyítására?

2019. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Látom fennakadtatok azon hogy rosszul fogalmaztam és azt írtam hogy nem hiszek benne :) Ha valaki én a földön járok, és nem hiszem mikor hogy addig higítanak egy anyagot amíg már csak az emléke van benne hatásos lenne. És a víznek memóriája van, ezért gyógyít. Szerintem sok homeopátia szert szedő ember nem is tudja hogy mi is az a homeopátia. Abban is biztos vagyok hogy van aki tudja, és elhiszi. Mint ahogy sok ember elhiszi hogy létezik telefonon gyógyítás. Így értettem azt hogy nem hiszek benne.


[link]

2019. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!