Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Inhüvely gyulladásra milyen...

Inhüvely gyulladásra milyen gyógymód van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: pihentetni kell.

Amikor nekem van, be szoktam fáslizni és van valami kimondhatatlan nevű krém, amit a doki felír, azzal kenegetem.

Segít még neki a forró vizes zuhany is.

2010. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mióta kuraszerűen lecitin tablettát szedek mintha elfujta volna a szél...
2010. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
orvos, gyulladásgátló gyógyszer+krém, fizioterápia
2010. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg a pihentetés a legfontosabb, lehet fáslizni is, hogy segítsen neutrális helyzetben tartani.
2010. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a meleg vízben én kételkednék

gyulladt részeket soha nem melegítünk! az fokozza a gyulladást


a forró tea is inkább árt, mint használ a fájós torokra, csak senki nem tudja

2010. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem doki is mondta a meleg vizes borogatást....eredménye: 1 hónap félkómás állapot, mert a másik orvosnak olyan erős gyógyszert kellett felírnia végül, hogy megszűnjön a gyulladás végre, amitől félkómás állapotban mászkáltam...úgyhogy én sem ajánlom a meleg vizet, sem a hideg vizes borogatást ;)
2010. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én esküszöm a meleg (mit meleg, forró) vízre. Zenélek és sajnos gyenge a kezem, egy évben legalább egy ínhüvelygyulladáson átesem. A forró víz nekem jót tesz.
2010. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a meleg ví nekem is jót tett
2010. júl. 24. 11:19
 9/16 A kérdező kommentje:
gyulladásra a meleg nem jó. , de most használt.
2010. júl. 27. 05:07
 10/16 P.Vik válasza:
100%

Óóóó...ez engem is nagyon érdekelne.

Építészmérnök hallgató vagyok és a sok rajzolástol valamint a rajztábla cipelésétöl nekem is kialakult, de nekem volt olyan kedves a dokim, hogy azt mondta, ezt csak enyhiteni tudom, meg tünetmentesíteni, de soha nem fog meggyógyulni...gondoltam remek...és kipróbáltam egy természet gyógyász módszerét, szerintem az is nagyon jó és nekem enyhitett...egy lavor langyos vízbe 2 csésze tengeri sót kell rakni és lehet kapni ezeket a kézerősítő gumigyűrüket, beleteszed a kezed (ha ott van a gyulladás:D) és egy félórát- 3/4 órát tornáztatod....szerintem jó....csak unalmas:D:D:D

2010. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!