Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fül gyulladásra valami házi...

Fül gyulladásra valami házi gyógymód?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete, hogy a bal hallójáratom begyulladt és semmit nem hallok a bal fülemre. Voltam vele orvosnál aki minden alkalommal géz csíkot rakott bele ami talán egy kicsit segített, de nem sokat. A fülem azóta is be van gyulladva, de a fül-orr-gégész, kitart a mellet, hogy a géz csík a megoldás, pedig érzem, hogy az szinte semmit nem segített közel 1 hét után sem,pedig az orvos szerint 3 napon belül meg kellet volna, hogy gyógyuljon, vagy legalábbis jelentős változásnak kellet volna történnie.

Nincs valami házi megoldás amivel eltudnám mulasztani?


2011. jún. 7. 23:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy olyan ritka betegség lenne a fülgyulladás, hogy az orvos nem tud vele mit kezdeni -.-

Én már ott tartok bármit kipróbálok, csak jönne vissza a hallásom és múlna el a fájdalom...

2011. jún. 7. 23:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj másik fül-orr-gégészhez, vagy orvoshoz. Ez orvosi eset, csak meg kell válogatni a dokikat.
2011. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogaid rendben vannak?
2011. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sót felmelegíteni,azt zokniba tenni(olyanba amin nem szűrődik át),és rátenni a füledre.Kiskorom óta ezt csinálom, mindig beválik!Vagy ha van infralámpád, akkor lámpázd a füled!
2011. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Svéd cseppet is kipróbálhatod, nekem jót tesz.
2011. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is sót melegített anyukám, mert kiskoromban sokszor fájt a fülem. Azért sót, mert az jól tartja a hőt. Nyugodtan el is aludhatsz közben.
2011. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!