Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Imunex Alga Komplex vélemények?

Imunex Alga Komplex vélemények?

Figyelt kérdés
Idősebb korban lévő férfi vagyok, szeretném megelőzni a betegségek korai kialakulását. Ha valakinek van tapasztalata vagy használja rendszeresen, kérem,hogy írjon róla, vagy privátban is megfelelő nekem.
2020. febr. 23. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm!

Nagyon sok jót olvastam erről a termékről, és gondoltam kipróbálom. Meg kell mondanom, hogy nem ajánlom senkinek! Nem tudom honnan szedték azt a sok jó véleményt, de nekem nem jött be. Nagyon rosszul voltam tőle egész nap, émelyegtem, hányingerem volt, és semmi erőm nem volt. Folyton aludtam volna! A tegnapi nappal leálltam róla, és visszanyertem az energiám.Lehet, hogy csak én vagyok ilyen különc, de rám különösen rossz hatással volt! Várnék további véleményeket!

2020. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kardos Judit válasza:
Én holnap, márc.1.-én kapom meg az Imunex alga komplexet. Az előttem szóló sajnos rosszul volt tőle ami annyiból lehet jó hír, hogy valóban algák vannak a kapszulában.😀 Viccet félretéve én olvastam a honlapján, hogy fontos a mértékletes hozzászokás. Pontosan az erős reakciók miatt. Fokozatosan kell emelni az adagot hétről-hétre, és rengeteg tiszta vizet kell inni. Legalább 2l-t. Én desztillált vizet iszok évek óta, tehát az én vizem valóban tiszta. Ha érdekelne netán valakit, a tapasztalataimat szívesen megosztom amint lesznek.
2022. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!