Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mar tegnap ota faj a mellkasom...

Mar tegnap ota faj a mellkasomnal 20 eves vagyok olyan mintha nyomná valami mitcsinaljak infarktus?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Sokat ettél, reflux. Egyél többször kevesebbet. Esetleg savcsökkentő.
2020. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Az Orszagos Kardiológiai Intézetnél van telefonos tanácsadás. Inkább őket hívd, ha komoly panaszod van.
2020. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Esélyesebb, hogy korona vírus.
2020. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
129 vernyomas
2020. ápr. 8. 17:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs lazam
2020. ápr. 8. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Bepánikoltál a média hatására. Menj ki a levegőre és szívj friss levegőt.
2020. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Pajzsmirigy problémára is utalhat.
2020. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nekem a koronavirus panik elejen volt ilyen. Szerencsere tudom, hogy "szeretek" ilyen dolgokon stresszelni, szoval felhivtam a hazidokit, aki megerositett, hogy valoszinuleg megint ezzel lesz a problema es adott Frontint. (A tunetek legszomj, fekve olyan erzes, mintha a mellkasomon lenne egy nagy suly es megintcsak nehezen kaptam levegot)

Bar a gyogyszer nem hatott, az igen, hogy azota nem olvasok hireket es magasrol tojok az egeszre. Ettol fuggetlenul az onkentes karantent es az egyeb elovigyazatossagokat betartom es ezt neked is ajanlom! Probald minimalizalni a kinnletet a vasarlasra es a nagyon fontos mas elinteznivalokra. Probalj utananezni, hogy lehet-e telefonon vagy interneten elintezni. Valamint mozogj, az lefaraszt es elveszi a gondolataidat a stresszes dolgokrol. :)

Valamint tenyleg megprobalhatod a savlekotot is.

Viszont mielott barmit csinalsz, nyugodtan csorgesd meg a hazidokit, hogy O is mondjon velemenyt erre az egeszre. Az ondiagnosztizacio sosem fog jo eredmenyt szulni, mert sokszor kijon valami marhasag, hogy agydaganatod, meg ebben az esetben infarktusod van :)

Ha az lenne, mar nem irogatnal itt a GYK-n :P

2020. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz attól, hogy komoly bajod van a kardiológia intézettől kérj telefonon tanácsot.
2020. ápr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!