Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet, hogy folyamatosan...

Mitől lehet, hogy folyamatosan fáj a bal mellkasom mozgásra, nincs más tünetem?

Figyelt kérdés
Lehet szívinfarktus. 37 éves vagyok, persze ettől lehet. Menjek most házi orvoshoz. Ha leülök, lefekszem, megyek akkor fáj igazából. Alig tudtam felöltözni.

2020. márc. 13. 08:24
 1/4 V. Hélix ***** válasza:
Talán meghúzódott egy izom, ha ez a helyzet akkor pihenj és elmúlik. De akár konolyabb baj is lehet 37 évesen is lehet baj a sziveddel, szerintem menj orvoshoz.
2020. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, menj orvoshoz.

Én pl ismerek két 25 év alatti, akiknek légmelle volt. Ők is fiatalok, egészségesek voltak előtte, aztán mégis.

2020. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 V. Hélix ***** válasza:
*komolyabb
2020. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 órát vártam a házi orvosra, nem jött. Azt mondták, hogy talán már nem is jön. Közben csillapodott a fájdalom, de csak mozgásra fáj továbbra is. Ha leülök, vagy felemelem a gyerekem, lefekszem. Olyan mint egy izomfájdalom.
2020. márc. 13. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!