Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüst kolloidot lehet - e...

Ezüst kolloidot lehet - e belsőleg használni és hogyan?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint csak külsőleg lehet, mert méreg. Más vélemények szerin pedig a gyógyszer lobby és az emlőin nevelkedett orvosok...Támogatói szerint állítólag fertőzések ellen is véd...Talán még a mostani covid-19 ellen is.

#vírus #elhallgatás #titok #Covid-19 #természetes fertőzés és gyulladás ellen
2020. ápr. 14. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 2x ittam, p3 citologia eredmények után.

Persze hüvely gélt is használtam. De mindkét alkalommal rendbe jöttem.

Ha fáj a torkom akkor is iszok belőle 3 napig napi 2x nagyon keveset és hamar rendbe jövök. Nemtudom h az segít vagy sem. De bevalt talán.

2020. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi az a p3 ?? Légy szíves mond meg mennyibe került milyen kiszerelésben vehető meg és hol. Illetve milyen töménységű? stb. Köszi..
2020. ápr. 14. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm szerzi be, aki rákos.


Bocsi, p3 hpv, mehnyakrak szüres egyeredmenye, ami nem jó. De nem feltétlen rák.

2020. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Légy szíves mond meg mennyibe került milyen kiszerelésben vehető meg és hol. Illetve milyen töménységű? stb. Köszi..
2020. ápr. 14. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, mivel nekem ismerős szerzi, 1 liter 1800ft, semmi mást nemtudok róla, hogy milyen tomenysegu se semmi. Ne haragudj. Ennyit tudtam segíteni.
2020. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Minőségit vegyél, igaz az 2.000 körül van. Dr Juice ezüst kolloid. 2 héten keresztül használtam. Öblögettem vele és mindig egy kicsit nyeltem le belőle. Kis mennyiségben nem lesz tőle bajod.
2020. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Hoggyne. Imaval es rozsafuzerrel nyilvan hatasosabb, de ha fekete macska megy at az uton, akkor ellenkezoleg. Pfubmg...
2020. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 emerrr válasza:
100%

Ha még aktuális a kérdés, igen, a kolloidok (akár ezüst, arany, vagy rézről legyen szó), ami étrend kiegészítő kategória, belsőleg is fogyaszthatóak.

Én személy szerint 80 ppm-es ezüst kolloidot vettem (Romániában - Aquanano), de csak alkalmanként használom: amikor érzem hogy megfázás kerülget, akkor egy kanállal veszek be belőle, mivel baktérium és virus ölő, így a mindenféle megfázást el is felejthetem vele. Remélem tudtam segíteni!

2020. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehet igen.

A probléma azzal szokott lenni, hogy, ha valaki folyamatosan, nagy mennyiségben fogyassza.

Tény és való, vannak olyan történetek, ahol valaki bekékült, de az nem azért van, mert ne lehetne belsőleg fogyasztani, hanem azért, mert a fogyasztó mértéktelenül itta.

Ezüst kolloidot csak is kúraszerűen lehet alkalmazni.

2023. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!