Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért lett nagy az alhasam?

Miért lett nagy az alhasam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja reggel majdnem teljesen lapos a hasam (régebben teljesen az volt). De estére teljesen mintha felpuffadnék. És kemény is az alhasam. Ha mozgok akkor egy kicsit jobb lesz. Elég zavaró. A testemen is kicsit több szőr van.

2020. máj. 21. 08:43
 1/10 anonim válasza:
Csinaltass vercukor tesztet. Lehet hogy kezdodo cukros vagy, vagy mar 2-es tipusu. Tipikus tuneteket irtal le, ha talalsz oda nem illo szorszalat is a hasadon akkor tuti. Ha kiderul, ajanlom a nyirfacukrot az hasonlit a legjobban az igazi cukor izehez. En mar mindet kiprobaltam :)
2020. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom 13 évesen ez lehetséges?
2020. máj. 21. 12:33
 3/10 anonim válasza:

Persze, nem korfuggo.

Olvass utana a tuneteinek, egyebkent nepbetegseg nagyon sok embernek van sokan nem is tudjak. Kapsz ra gyogyszert ha kiderul.


A masik meg lehet lakzozerzekenyseg de az nem hiszem hogy szorosodessel jar. Hullik a hajad?

2020. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre h hullana
2020. máj. 21. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
13 évesen a hormonális valtozasoknak koszonheted hogy kicsit az alhasad "nagyobb" lesz pl vizvisszatartas. Teljesen normális.
2020. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szénsavtól. Igyál bubimentes dolgokat.
2020. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem laktóz intolerancia miatt volt.
2020. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha 13 éves vagy, akkor nagyon sok minden befolyásoló tényező lehet. Először édesanyáddal keressétek fel a háziorvost (gyermek), és ő útba fog igazítani benneteket. Nem szabad ezzel sokat várni, mert az aggódás nem lesz rád jó hatással!

Jó egészséget!

2020. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát most kipróbáltam a laktózmentes tejet és elmúlt nagyjából...
2020. jún. 10. 20:18
 10/10 anonim válasza:
Mindenképp orvos kell, mert akkor megnézik az ételérzékenységeket!
2020. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!