Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az van, hogy pár hónapja...

Az van, hogy pár hónapja nagyon fáj a derekam, illetve az alhasam jobb oldalon. Főleg edzés után jelentkezik a fájdalom, tehát most úgy döntöttem felhagyok az edzéssel egy időre. Szerintetek meddig hanyagoljam így az edzést?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem igazán akarok, sőt nem is fogok fordulni a problémámmal, mert nem lesz komolyan, azt mondja semmi bajom,hipochonder vagyok stb.. Viszont a napokban néztem ilyen gerinctornás, illetve derékfájdalom esetén végezhető gyakorlatokat,tornát és mióta ezt csinálom egyre jobb a derekamnak.

2020. márc. 24. 15:01
 1/2 anonim válasza:
A kezeden vagy a talpadon nem jelentkeztek más dolgok? Olyanra gondolok hogy hólyagok vagy vöröses lett hámlik.. stb mert ha ez vele ját veseköved is lehet nem nagy dolog csak orvos hoz kell menni vagy csak izomhúzódás ilyesmi vagy az rddzés túlzásbavetele
2020. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*eddzés (előző vagyok)
2020. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!