Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 7 napig nem ettem semmit,...

7 napig nem ettem semmit, csak vízét ittam (nem vagyok sem anorexiás, nem is fogyás miatt csináltam, csak anyagilag most így jött ki, de már megoldódott). Többi lent..?

Figyelt kérdés
Szóval egy hét után zabpelyhet ettem magában, másnap meg földimogyorót, mert az volt itthon. Most meg nagyon fáj a gyomrom, nehéznek érzem, mintha súlyok lennének benne. Ha iszom szódabikarbónát vízet, akkor jobb lesz? Vagy mivel enyhíthetem?
2020. júl. 22. 02:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Hozza kell szoknod ujra az eveshez.
2020. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 1# válaszoló írja, "elszoktál" az evéstől, lassan kell újra erőltetned az egészet, minél kisebb adagokkal, és lehetőleg ne zsíros ételekkel, hanem könnyen emészthetőekkel.


Egyébként, tudom hogy nem az én dolgom a helyzeted, de miért nem kértél segítséget a környezetedben élőktől, akár szomszédoktól, barátoktól, munkatársaktól, rokonoktól? Ha ilyen helyzetbe kerül az ember, szerintem nem szégyen segítséget kérni.

2020. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azóta szerencsére már sokkal jobb :)


Igazából 1 hétről volt szó és úgy voltam vele kibírom, a hátam mögötti kibeszélés meg az annál is rosszabb szánalom nem hiányzott. Ha több időről lett volna szó, akkor kértem volna segítséget :)

2020. júl. 22. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Legalább sikerült lefogyni?
2020. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a fogyókúràt én is kipróbálom!
2020. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Ez melyik módszer?
2020. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj nem ajánlom senkinek. Magamtól nem csináltam volna. Első három nap szörnyű volt, utána már nem voltam éhes, de végig gyengének éreztem magam. Ha kimentem volna az utcára, tuti összeesek....

Amúgy nem tudom hogy fogytam e, nem mértem magam, de ha igen, akkor azok a kilók már visszajöttek...

2020. júl. 27. 01:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is csináltam, és két nap után egyre jobban voltam. Én nem anyagi, hanem élettani okokból vágtam bele egyébként, és nem bántam meg. Egyetlen negatív mellékhatása a szorulás volt, egy hónap is eltelt, mire normalizálódott az ürítésem.
2020. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem itt a különböző okok miatt volt más eredmény. Lehet hogy ha önszántamból csináltam volna, nekem is jó lett volna :)
2020. aug. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!