Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Forever vagy LR termekei a...

Forever vagy LR termekei a jobbak?

Figyelt kérdés

#aloe vera #Forever #FLP #Foreverlivingproducts
2020. aug. 15. 00:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Én a Forever termékeket ismerem, használom jó pár éve és nekem bejöttek.

2020. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem ismerem az LR termékek hatékonyságát. Részemről ha aloe vera, akkor az a Forever.


Biztosan hasonlóan jó hatóanyagtartalmú lehet az LR termékei is.


Viszont belső fogyasztásra legkiválóbb Aloe vera ital csakis kizárólag a Forever Living Product termékpalettái közt található.


Viszont azt a kérdést nem tetted fel, hogy milyen kategóriában keresed a termékeket.


Ugyanis dekorkozmetikum termékei már nincsennek, forgalomban az Flp nek.


Szóval ha ilyen területen keresel terméket, ebben az Flp csekély mértékben áll a rendelkezésedre jelenleg.


Viszont én azt mondom, próbálj ki termékeket az LR től majd az Flp től.

És amelyik szimpatikus, vagy jobban beválik, azt használd.


Ha szeretnéd, szívesen segítek neked Forever termék beszerzésében.

2020. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

#2: "Viszont belső fogyasztásra legkiválóbb Aloe vera ital csakis kizárólag a Forever Living Product termékpalettái közt található."


Nem érdemes aloe verát fogyasztani. Tudományos vizsgálatok nem támasztják alá, hogy bármi haszna lenne.


Élettani szempontból a Forever és az LR által forgalmazott aloe vera italok az ízesített ásványvíz szintjén vannak, csak hát negyvenszer annyiba kerülnek.


"Aloe vera juice is marketed to support the health of the digestive system, but there is neither scientific evidence nor regulatory approval to support this claim." (wikipedia)


-----


A külső használatnak (krémekben) van valamennyi haszna, azt sikerült vizsgálatokkal alátámasztani. De szerintem a gyógyszertári abból is olcsóbb, mint az MLM rendszerekben forgalmazott, és nyilván nem tud kevesebbet.

2020. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%

3. Válaszoló. Bizonyára olvastad valahol ezeket.


A Forever Living Product egy olyan szabadalmazott eljárást alkalmaz az Aloe Barbenesis növénnyel, ami belső fogyasztásra is képessé és hatékonyyá teszi.


Természetesen nem kötelező az Flp termékeit megvásárolni. Sok hasonló termék kapható a hagyományos kereskedelmi forgalomban is.


De aloe gélben nem találtam jobbat az Flp-s Aloe vera géltől.


Egy biztos, hogy a rendszeres fogyasztása nagyon jót tesz a szervezet számára.

2020. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

[#3-ast írtam]


#4: "Aloe Barbenesis" alatt nyilván az "Aloe Barbadensis"-t érted.


"Egy biztos, hogy a rendszeres fogyasztása nagyon jót tesz a szervezet számára."

- Hát ezt még laboratóriumokban és klinikai teszteken nem sikerült igazolni.

2020. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%
Csak nézz utána a neten, hogy mi mindenre használják, milyen tudományos kutatási eredmények vannak az Aloe Verával.Pl a debreceni egyetem a gyulladáscsökkentő hatásáról adott ki nemzetközi publikációt.
2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

#6: Külsőleg igen, és ezt #3-ban írtam is. Belsőleg tudomásom szerint egyedül bizonyos hashajtó gyógyszerek készültek aloe vera kivonatokból, de ma már azoknál is vannak jobbak.


Az immunerősítés, méregtelenítés hülyeségek, ilyet az aloe vera nem csinál.

2020. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak külsőleg. Érdemes utánanézni. Több mint 240 féle, a szervezet számára is hasznos hatóanyagot tartalmaz a belső zseléje.A hashajtó hatású anyag a belső zselé és a külső zöld levél között található.A Forever csak a belső kocsonyás gélt használja fel.
2020. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
#8: Amikor néhány családtag intenzíven elkezdett foreverezni, *nagyon* alaposan utánanéztem.
2020. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

9.

Hol néztél utánna? Google találatokban, gyakori kérdéseken?


7.

A tények és tapasztalatok bizonyítják, részemről is, hogy igenis sokmindenre képes az aloe vera.


Igen az előző válaszomban elírtam. Aloe barbadensis. Köszönöm a javítást!

2020. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!