Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az elmúlt három hónapban...

Az elmúlt három hónapban nagyon meghíztam, de csak HASRA! Mit tehetek ellene és hogyan tudok változtatni és vajon a háziorvosom tud segíteni?! Tanácsot kérek mert hajolni, emelni nehezemre esik. Dolgoznom muszály és 59 éves vagyok ... .

Figyelt kérdés
Mit tehetek .................... ???!
2020. aug. 25. 03:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos csak akkor tud segíteni, ha nem változtak az étkezési szokásaid, akkor elküld kivizsgálásra. Amennyiben a túlevés okozza, akkor fogyni kell. Le kell szokni a nassolásról, csak vízet szabad inni, csökkenteni az adagokat, főként a köreteket, illetve lecserélni zöldségekre.

Milyen magas, és hány kiló vagy? Mennyit híztál?

2020. aug. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem veletlenul azert, mert csak ultel, es kozben tobbet ettel? Ha errol van szo, akkor oszlik el egyenletesen, ha napi felorat minimum temposan gyalogolsz naponta, de egy orat inkabb, egyben.

Ha a semmibol megnott, mintha puffadt lenne, akkor orvoshoz menj.

2020. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
A lokálisan deréktáji hízásért a túlszaporodott Firmicutes törzsek felelősek. Nem tudom, hány éves a háziorvosod, ha 40, vagy több, akkor erről még nem is hallott.
2020. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!