Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A doTerra illóolajak milyenek,...

A doTerra illóolajak milyenek, összehasonlítva más illóolajakkal, pl Aromax márkájúval?

Figyelt kérdés
Akiknek vannak ilyen tapasztalatai, várom véleményüket!

2020. szept. 13. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb minőségűek, valószínűleg hatóanyag is több van bennük. Cserébe rettentő drágák, de valószínűleg tovább tudod őket használni, mert kevesebb kell belőlük. Illetve vannak olyan illóolajaik, keverékeik, amiket más gyártótól nem fogsz találni itthon.

Az Aromaxot nem tudom, milyen minőségű, én MediNaturaltól szoktam venni pár fajtát, ezekkel meg vagyok elégedve. Van pár DoTerra olajam is, egy természetgyógyász ismerősöm foglalkozik velük.

2020. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a részleteket. Melyik illóolajuk az, amit máshonnan nem lehet beszerezni?
2020. szept. 19. 15:05
 3/5 anonim válasza:

Az tèny, hogy sokkal dragábbak. Viszont èn vettem egyet a kislányomnak (sajátos nevelèsi igènyű, auti tünetekkel...), az inTune-t. Nyugtat ès javítja a koncentrációt a papírja szerint, ès ezt maradèktalanul hozza is. A figlalkozásokon jobban figyel, nyugodtabb. Sőt, amit el is utasít, az olaj használata után szèpen megcsinálja. Kipróbáltam magamon is. Sokszor elkalandozik a gondolatom munka közben, de ha ezzel bekenem a tarkóm, akkor csak azt veszem èszre, hogy már dèl van :D

Vettem olcsóbb (~5000ft/10ml) olajat is, az max 30percig adja azt, amit a doterra 5-8órán keresztül.

2021. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megírod, hogy mennyibe került?
2021. márc. 3. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét márkánál 100%-os tisztaságú olajok kaphatóak, de a Doterra sokkal drágább, ez pedig az "ami drágább, az biztosan jobb is" elvét erősíti az emberekben. Ez elősegíti a placebo hatást.
febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!