Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet bajom, ha...

Szerintetek lehet bajom, ha egy pár alkalommal az Aromax Citromolajat belsőleg alkalmaztam?

Figyelt kérdés
Mégpedig ugy, hogy 1 cseppet cseppentettem a pohár aljára és vizet öntöttem ra és ugy ittam meg . Előre is köszönöm a válaszokat !

2013. jún. 1. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Hivatalosan az orvosok azt szokták mondani, hogy tilos illóolajat belsőleg alkalmazni. Azonban hallottam már olyan természetgyógyászt, aki ezt javasolta pl. húgyúti fertőzés esetén (de nem ezzel az olajjal, persze). Ami fontos, hogy olyan olaj legyen, ami annyira nagy tisztaságú, hogy kifejezetten emberi fogyasztásra legyen gyártva. (Nem aromalámpásba.)

Azért általában ezt ne alkalmazd! Inkább olyat, ami tiszta és kifejezetten felírják Neked, hogy mire szedd (és mit)!

2013. jún. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!