Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ennek van köze az orvosihoz?

Ennek van köze az orvosihoz?

Figyelt kérdés
Egyik haverom természettudományi karon végzett, és feltűnően hamar tud megoldást egy adott sérülésre. Hol fáj, tudod mozgatni, stb. Van valami köze az orvosihoz? Most fogalmazódott meg bennem a kérdés, ezért nem tőle kérdezem.

2020. nov. 13. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mivel biosz szakon szinte mindent megtanulunk az élőlényekről sejtszinten es molekuláris szinten, így igen, érthet hozzá az ismerősöd
2020. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Mi az, hogy van-e köze az orvosihoz? Milyen értelemben? Járt-e oda rokona, barátja, vagy a sámánok és jósok a kristálygömbükben a SOTE Elméleti Tömbjét mutatták neki(az "alternatív gyógyítás" kategória és a kérdés ostobasága miatt ez a lehetőség is fennáll:DD)

Egyébként ez független a term. tud. szakoktól. Esetleg biológián tanulhatott hasonlóról, máshol nem nagyon.

2020. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
@1 És ebből aztán leszűritek, hogy mi a megoldás egy adott komplex egészségügyi problémára? Szerintem inkább csak tájékozott az egészséggel kapcsolatos problémákat illetően.
2020. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, leszűrjük
2020. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Tehát ha én is képezném magam molekuláris biológiából, meg tudnám mondani, hogy mitől fájnak az ízületeid?
2020. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen, de hogy hogy csökkentsd a fájdalmat, azt mindenképp
2020. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van egy kisebb sztori, ez még régebben volt, 7. körül nem is emlékszem tisztán. Biosz óra volt, asszem aznap az utolsó, 7. Nekem nagyon fájt a fejem, szenvedtem is vele órám, de egyáltalán nem feltűnően. (Vagyis próbáltam elrejteni, amit ellehet). A tanárúr mégis odajött és mondta, hogy látja valami gond van. Mondom semmi, csak fáradt vagyok. Már akkor is kíváncsi voltam rá, hogy bioszosként hamarabb felismeri, vagy látja valakin ha valami nem oké? Mert ezek szerint tanultak ilyesmiről.
2020. nov. 13. 21:59
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Jajistenem, ez egy komolytalan kerdeske, de legalabb meg fiatal vagy.
2020. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak furcsa, mert néha a tanárúr orvosnak képzeli magát, de legalább már tudjuk miért..
2020. nov. 13. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak van egy kis alapműveltsége a témában, könnyebben felveszi esetleg ezt a szemléletet, a sok biosz miatt esetleg. De azért ennyit egy laikus is tud, ha egy kicsit jobban tájékozott.
2020. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!