Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ennek van köze az orvosihoz?

Ennek van köze az orvosihoz?

Figyelt kérdés
Egyik haverom természettudományi karon végzett, és feltűnően hamar tud megoldást egy adott sérülésre. Hol fáj, tudod mozgatni, stb. Van valami köze az orvosihoz? Most fogalmazódott meg bennem a kérdés, ezért nem tőle kérdezem.

2020. nov. 13. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Van valami erdeklodese a dolog irant vagy valahonnan raragadt, amugy keves az atfedes szerintem, meet a termeszettudomanyon betegsegekkel nem foglalkoznak es anatomiat sem kell ugy tudni szerintem, de nem bizti. Ettol meg lehet tajekozott es pl elsosegelyt biztos kell tudnia nyujtani. Illerve mafa az emberi szervezet mukodeset ismernie kell kisebb vagy nagyobb szinten a biosz miatt. Amugy hozzam is jott oda tanar ha bajom volt. Nekem csomo segitokesz tanarom volt.
2020. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostudomány az alkalmazott természettudomány nagyrészben, úgyhogy van.
2020. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos beteg voltam, és mi is utánanéztünk, a lehetőségeimnek, a matematikus tesóm is, én meg biológusnak tanultam, ha nem nézünk mi is utána, lehet sokkal rosszabb kezelésre is azt mondtuk volna, hogy oké. Az utánanézéshez meg segített, hogy alapvetően volt egy képem, mert az érdeklődési körömbe tartozott a betegségem is.
2020. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
pl. egy biológusnak sokkal több rálátása lehet betegségekre, mint egy ápolóképző szakközépbe járónak.
2020. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!