Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A doterra diffúzorba csak...

A doterra diffúzorba csak doterrás olajat lehet használni?

Figyelt kérdés
Leginkább azért kérdezem, mert vannak nekünk itthon olajok, csak szeretnék egy jobb diffúzort mint a kerámiás, gyertyás megoldásnál.

2020. dec. 13. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Én szoktam más olajat is használni, sőt keverem is néha a doterrásokkal, de azt kell hogy mondjam, hogy ha több pénzem lenne, akkor csakis kizárólag doterrás olajakat használnék...

nagyon nagy a különbség...

Árban is , de minőségben is.

Nekünk ilyen van én ezt nagyon ajánlom neked:

[link]

De van ennél drágább és olcsóbb is.

Szerintem a párologtatót nem teszi tönkre a másik olaj, bár a doterrások nem ajánlják a saját párologtatójukba nyilván, de őszintén szerintem a párologtató szempontjából tök mindegy, viszont ha kipróbálsz egy doterrás olajat és egy másik 800-1000 Ft-os olajat ami elvileg ugyanúgy 100%-osan tiszta olaj, akkor érezni fogod, hogy bizony azért a doterra megéri az árát...

De sajnos nagyon drága, ezért én is kénytelen voltam legutóbb a 800 Ft-os borsmentát megvenni, miközben a doterrás kb 10 ezer....

No de most rendeltem karácsonyra egy kis csomagot amiben 3 5 ml-es olaj van: Citrom, levendula és borsmenta...

Kíváncsi vagyok a különbségre a két borsmenta között..:) szerintem a doterra ezerszer jobb lesz..

2020. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

[link]

amúgy most itt van pl egy akció, hogy kapsz a párologtató mellé egy édesnarancs olajat.

Na én ezt vettem meg nővéreméknek karácsonyra, de bevallom, hogy kibontottam és kipróbáltam ezt az ajándékba kapott narancsolajat...annyira nem volt intenzív az illata, pedig elvileg 100% -os tisztaságú ez is...

No de kapnak nővéremék mellé egy doterrás citrom olajat is, szóval élvezkedhetnek..:)

2020. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
jah és szerintem ez a tulipános párologtató klasszabb mint a doterrás párologtató, pedig ez még olcsóbb is, és ami nekem extra tetszik meg hasznos, hogy okestelóról is irányíthatom, így pl ha már feljövök az emeletre a hálószobába, és nem tudom hogy lekapcsoltam e a készüléket, akkor még csak ki sem kell kelnem az ágyból és a telómról kikapcsolhatom, illetve beállíthatom mennyi időre menjen, milyen erősen jöjjön az olaj, milyen színű legyen épp a párologtató vagy váltakozzon..szóval sztem tök jó ez a tulipános is, bár igaz a doterrás is szép és jó...
2020. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jaj igen, nekem is ezzel van gondom, hogyha nagyobb lenne a pénztárcám :(

Nekem helytakarékosság szempontjából egy kisebb diffúzor kéne. Már ki is néztem egyet, a doTerrásról lemondtam. Majd ha egyszer sok pénzem lesz :") Köszönöm a válaszod! Esetleg elmesélnéd nekem, hogy eddig neked milyen tapasztalataid vannak az illóolajokkal, a diffúzorral, meg ezekkel a kapcsolatos dolgokkal? Sajnos senki sincs a környezetemben akiktől informálódhatnék.. :/

2020. dec. 14. 02:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

hu én nagyin rákattantam az illóolajokra most..sok tapasztalatot nem tudok még megosztani mert csak 5-6 fajtát próbáltam.

Van doterrásból on guardom, pink pepper(rózsabors) , meg cardamon aztán van egy 800 ft-os bormsentám (nem olyan intenzív, de nem rossz, viszont többet kell cseppenteni belőle, hogy legyen illatta).

Ezen kívül van egy ilyen kubebaolajam aromaxos ( ez is egy 1000 ft körüli kategória, de szintén jó az illatta).

Ezekről tudok max beszélni.

Illetve szüleimnek vettem levendulát doterrásat.

2020. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ohh írtam neked egy csomót és ez a h...e gép eltüntette..:S wáááá...:D jaj na majd leírom még egyszer, hogy én mire használom...oh ...ez de idegesítő...annyi mindent írtam és most eltüntette...
2020. dec. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

amúgy ha nagyon szeretnél doterrás olajat akkor ha tudsz ennyit összespórolni, vagy akár karácsonyra kérni magadnak, akkor akár egy citrom vagy egy édesnarancsot tudnál beszerezni. A citrom azt hiszem 4000 körül van , a narancs is olcsóbb.

Már amennyire ez olcsóbbnak számít, de egyszer mindenképp próbáld ki...

Amúgy nekem most sem szabadott volna vásárolnom, mert januárban nem kapok fizetést a covid miatt (nem tudunk dolgozni egyszerűen ez már a 4. hónap az évben , hogy be kellett zárnunk) de úgy voltam vele, hogy annyira sokat kellett ebben az évben spórolni, miközben csomó felesleges kiadásom voltabból a kevésből is, hogy most úgy voltam vele, hogy igenis megérdemlem, hogy vásárolgassak magamnak is illetve a családnak karácsonyra. Majd januárban spórolok....

2020. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Majd írok még a saját tapasztalataimról csak most nincs annyi időm már.

Viszont belinkelek két oldalt akiktől én informálódtam a legtöbbet:

Ezt a nőt már a márciusi karantén óta követem, és tőle hallottam először az olajokról, én általa is regisztráltam. Segít ha van kérdésed az olajokról, viszont mivel pici gyerkőce van nincs annyi ideje ezzel foglalkozni és neki ezek az olajak csak szerintem arra vannak, hogy gondolom mások regisztrációja által ő kap ingyen olajakat.

Amúgy azt hiszem természetgyógyászként dolgozik, viszont abban biztos vagyok, hogy ő tényleg ért az aromaterápiához, mert tanulta is a természetgyógyász képzésen.

https://www.youtube.com/watch?v=61VC4kBNAWk

Neki a csatornáján van több hasznos dolog az olajokról és minden másról is.

Na és itt ők a másik:

https://www.youtube.com/c/ÉljJobbanésTovább/videos

Ők rengeteg tapasztalatot osztanak meg, gondoltam már rá, hogy majd veszek náluk is egy kezdő csomagot ha lesz rá sok felesleges pénzem egyszer , mert akkor az ő csapatukba is tartozhatom, ami plusz információ az olajokról meg a tapasztalatokról...

Na amúgy nekem ez az egyetlen ami nagyon nem tetszik a doterrában , hogy ilyen MLM rendszerre épül.

Rendben van a termékek tényleg nagyon jók, de nekem ez a mindenki arra hajaz, hogy csak azokat veszi be a kis szűk csoportjába, akik általa regisztrálnak stb nekem ez nagyon nem tetszik...

Szerintem ezt rosszul csinálják, mert pont hogy függetlennek kellene lennie hogy az emberek minél többet megtudjanak az olajokról..aztán úgyis mindenki annál regisztrál akinél akar...

2020. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy nem muszáj regisztrálnod ha nem akarsz (én így egy évig mindent 25%-al olcsóbban vásárolok). Rendelhetsz csak úgy simán is , vagy kerehetsz a közeledben ilyen tanácsadót, akinél vásárolhatsz.
2020. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jól is tetted. :D Én is már most magamnak akarok kedveskedni már végre egy kicsit. Anyukám volt anno benne ebbe az illóolajos dologba, de már egy ideje állnak az Aromaxos fiolák a polcon, és beugrott hogy anya csinálta ezeket. Egy két dolgot, pl a levendulát, a narancsot tudom, de érdekelne a többi is :D meg ugye mások véleménye, hogy mennyire változott meg a világa, hogy ezt csinálja :D
2020. dec. 14. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!