Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehetseges h a szel miatt...

Lehetseges h a szel miatt fura a torkom(csomot erzek ha nyelek meg mintha egne kicsit)? Hetfon mentem a buszhoz es ja nagyon iteletido volt. A baratomeknal voltunk es ott volt a tesoja pestrol nemhiszem h koronavirust kaptam el

Figyelt kérdés
Sehkva nem jarkaltunk plusz hat nemertem miert eg vagy mintha begyulladt volna hirtelen. Tegnap semmi bajom nemvolt csak ma reggelre. Mit tanacsoltak?
2021. jan. 30. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a felső légúti hurut miatt van.


Igyál sok citromkarikás teát, de a citromkarikákat langyosabb állapotban pakold bele, a teát pedig édesítsd mézzel. Ebből igyál rengeteget. (Forró teában mind a méz, mind a citrom karika elveszti az értékes vitaminjait, hatóanyagait)


Szedhetsz mellette C vitamint. Akár 1000 mg-osat is.


Ha fáj a fejed, akkor Algopyrin. Egy nap 4x max.


Ha a torkod is fáj, akkor használj Strepsilt.(például mézes-citromost) Ennek csak akkor van hatása, ha nem eszel-iszol rá legalább egy órát, mert fertőtlenít, és védőbevonatot képez a torkon.

Ha van a közeletekben DM, de patikákban is előfordul, akkor ezt:

Medistus Antivirus lágypasztilla:

[link]


[link]

2021. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!