Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet bajom a fájdalom csillap...

Lehet bajom a fájdalom csillapítótól?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hete fájdogál a fogam,ami bele nyilal az alkapcsomba és nagyon zavar,eleinte nagyon fájt,de már mostanàban inkább csak zsibolyog,viszont ez is zavar. Húzom-halasztom a gyogyszert,de már van az a pont. Algoflex forte dolot szedek,van,hogy napi 2x is. Nagyon el tudja rontani a gyomrot,már tegnap is félve szedtem be. Tudom menjek fogorvoshoz,de sajnos nem rég szültem és nem tudom még itthon hagyni apával a babát.
2021. febr. 5. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudod otthon hagyni a gyereket az apjával max. 2 órára? Ezt nem teljesen értem.
2021. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Neked ennyitől nem lesz bajod,inkább a fog gyulladása ami nem jó,és vigyázni kell nehogy az állkapocs csontra is átterjedjen. Jártam így nagyon fájdalmas és nagy gyulladásnál már az injekció sem hat.

Illetve kérdés még,hogy nem szoptatsz e mert a babának viszont nem túlzottan jó egyik gyógyszer sem.

Nagyi sem tud segíteni?

2021. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szoptatok is és sajnos pótolni is kell,nálunk ezek műveletek sajnos meg egy egésznapot elvesznek. Van,hogy 20 percenként cicire kell rakjam a babust,így hogyan tudnék elmenni?
2021. febr. 5. 13:16
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nagyon sok baja lesz a gyereknek, ha 1-2 órán át nem kap anyai figyelmet. :D
2021. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mekkora a baba,de ha már ki lehet vinni és van autótok,akkor én láttam olyat,hogy apuka az autóban vár a babával. Te pedig gyorsan időpontra bemész max 30 perc és ha kellesz akkor ott is vagy rögtön nem kell a hazaúttal még húzni az időt.

Vagy addig cumisüvegből adnak neki otthon.

2021. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Vannak olyan helyek, ahol komolyan veszik a bejelentkezési időpontot, fél óra alatt végzel. Mondd el, hogy kisbabád van. Addig is paracetamolt szedj, az nem csinálja ki a gyomrod és tudsz mellette szoptatni.
2021. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van autónk,de igazából nekem is fel kell erre a procedurara keszulnom, m felek a fogorvostol..tudom h*lye vagyok,szültem is már,de ez az egy a mumusom. Sosem volt ilyen,hogy ennyit fájjon a fogam,és gyogyszert sem szedtem rá sosem. Csak izgultam nem lesz e baj ennyi gyogyszertol
2021. febr. 5. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ma a jóléti társadalmak felnőtt lakossága (és sajnos egyre több gyermek is) áteresztő bél szindrómában szenved. Ez önmagában nem okoz érzékelhető panaszt, hanem mindig valami távoli tünet formájában jelentkezik. Ezt a folyamatot felerősítik a nonszteroiid fájdalomcsillapítók.
2021. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

8

Azt vágod, hogy a kérdezőnek a foga fáj?

2021. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kérdést kedves 9-es.
2021. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!