Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan találhatnák rá??

Hogyan találhatnák rá??

Figyelt kérdés
Volt pár kiegészítő a neten még régebben de tudom ebben az évben olvastam úgy böki az eszem traumára van legalábbis a vikipédiában az volt írva sajnos nem írtam fel papírra szerintetek meg fogom találni valmi kémiai anyag és árulták is láttam kiegészítőbe ugy megvenném szerintem jó tenne és volt még egy anyag az régebben néztem álítolag növeli a növekedési hormon szintet !! veletek is előfordult hogy valmit megtaláltatok és aztán elfelejtettétek ugye milyen rossz érzés????
2021. febr. 5. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bármi is volt az a szer, sūrgõsen hagyd abba a használatát!
2021. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tegnap volt egy halljakend itt a GYK-n, aki 10ezerért árulja el valami ilyen "csodaszer" nevét... :-D
2021. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ja, és 100%-ban egyetértek az 1-es válaszolóval.


Kamu lehet, és még visszafordíthatatlan kárt is okozhat! De minimum, hogy sok pénzért egy rakás hatástalan semmit veszel...

2021. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ez tévedés vikipédia nem hazudok azt gondoltam normális válaszokat kapok!!
2021. febr. 5. 18:49
 5/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mire kellene neked növekedési hormon?
2021. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
29 leszek hát növekeési hormon az jó dolog de ez nem n=ovekedési hormon volt hnem vikipédián olvastam hogy ez növeli L dopa valami hasonló dolog amugy elég jól otthon vagyok benne !!
2021. febr. 5. 18:54
 7/21 anonim ***** válasza:

?????


még a nevét se tudod, de elég jól otthon vagy benne...??

Na ez ám a világ 7. csodája! :)))))

2021. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
már mint a testépétésben hát ez a bibi valamilyen kémiai anyag sajnos nem tudom !!!
2021. febr. 5. 19:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem első lépésben a Magyar helyesírás szabályai c. könyvre találj rá! :))))

Hogyan találhatnÉk....

2021. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ajjaj... van itt baj a toronyban, attól tartok! :-D
2021. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!