Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan találhatnák rá??

Hogyan találhatnák rá??

Figyelt kérdés
Volt pár kiegészítő a neten még régebben de tudom ebben az évben olvastam úgy böki az eszem traumára van legalábbis a vikipédiában az volt írva sajnos nem írtam fel papírra szerintetek meg fogom találni valmi kémiai anyag és árulták is láttam kiegészítőbe ugy megvenném szerintem jó tenne és volt még egy anyag az régebben néztem álítolag növeli a növekedési hormon szintet !! veletek is előfordult hogy valmit megtaláltatok és aztán elfelejtettétek ugye milyen rossz érzés????
2021. febr. 5. 18:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hát igen hibás írás de az egy más lapra tartozik itt nem azon van a hangsuly!!
2021. febr. 5. 19:04
 12/21 anonim ***** válasza:
kérd meg anyukádat, vagy a gondnokodat, hogy segítsen megkeresni!
2021. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
haha vicces
2021. febr. 5. 19:16
 14/21 A kérdező kommentje:
itt mindenki buta
2021. febr. 5. 19:17
 15/21 anonim ***** válasza:

Ja-ja, mindenki hülye, csak te vagy helikopter!


Így szokott ez lenni itt a GYK-n... :-D

2021. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ne de azt mondom hogy teljesen normálisan írok és oltogatsz
2021. febr. 5. 19:21
 17/21 anonim ***** válasza:
normálisan írsz...? A kérdés alatti rész egy óriási katyvasz! Központozási jelek nélkül...
2021. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
miért lenne katyvasz??
2021. febr. 5. 19:33
 19/21 A kérdező kommentje:
Volt pár kiegészítő a neten még régebben de tudom ebben az évben olvastam úgy böki az eszem traumára van legalábbis a vikipédiában az volt írva sajnos nem írtam fel papírra szerintetek meg fogom találni valmi kémiai anyag és árulták is láttam kiegészítőbe ugy megvenném szerintem jó tenne és volt még egy anyag az régebben néztem álítolag növeli a növekedési hormon szintet !! veletek is előfordult hogy valmit megtaláltatok és aztán elfelejtettétek ugye milyen rossz érzés???? zen mi a katyvasz??? keresek egy szert valami kémiai szer és traumára használják legalábbis a vikipédián olvastam és cseszi az agyam !!
2021. febr. 5. 19:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Te be vagy rúgva, kérdező? Vsgy szívtál vmit?
2021. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!