Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen homeopátiás szer van...

Milyen homeopátiás szer van stressz, idegesség ellen?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van hogy vizsgák vagy ehhez hasonló fellépések, dolgozatok (vagyis stresszhelyzet) esetén hányinger, hányás, hasmenés jön rám de nagyon intenzíven. Olyan homeopátiás tablettákat keresek amik segítenek hogy ne izguljak, ne stresszeljek annyira. Pontos neveket kérnék szépen. Előre is nagyon köszönöm
2008. dec. 3. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annak idején ezt a tabit szedtem, ajánlom neked is!

Sedatif PC

Remélem beválik!

[link]

2008. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tudnál valamilyen kozelebbit írni, hogy mennyi ideig szedted és hogy segített?
2008. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elég sokáig, hónapokon át szedtem, mert marha ideges természet vagyok :(

Suli, mellette munka, pasik, családi helyzet és sorolhatnám.

Volt egy időszak, amikor azt hittem, minden összeesküdött ellenem...

Szerintem ha folyamatosan szedi az ember, akkor elég hamar kifejti a hatását, és nekem a hatása hosszú távú volt.

Viszont nem elég egy nap egyet bevenni...

A tájékoztató szerint kell szedni, és akkor bizti hat. :)

2008. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
most még szeded, vagy már nem? és már nem vagy ideges
2008. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most is idegeskedem néha, de most már azért, mert nem jön össze a baba :(

Néha elszopogatok egyet-egyet, de mivel vitaminokkal tömöm magam, úgy érzem, az elég. Amúgy nagyon ideges alkat vagyok, a "stresszhormon" szintem az egekben volt, és ez komoly! Most B-komplex-et szedek, az is az idegrendszerre hat, és most jól vagyok. :)

Próbáld ki nyugodtan, de vigyázz, mert a homeopátiás szerek nem "azonnal" hatnak. Kell egy

2008. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, véletlen ráklikkeltem...Szóval, kell egy kis idő nekik, míg tényleg érzed a hatását.
2008. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
babát akartok! az nagyszeru !nagyon orulok neki !de miért nem jon ossze?hány éves vagy és mióta próbálkoztok?
2008. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Már több mint egy éve próbálkozunk. Én 24 vagyok.

Októberben volt egy vetélésem, ami után kiderült, hogy a kortizol (stresszhormon) szintem magas, a progeszteron meg alacsony. Lehet, hogy a kortizol gátolja a prog. szint termelődését, legalábbis szerintem. Januárban próbálkozhatunk újra, mert a doki 3 havi szünetet javasolt.

2008. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

megfigyelted ,hogy mi itt csak ketten beszélgetunk?aki kiírta a kédést az még nem is reagált a válaszodra.néha azon tunodom, hogy valós kérdések-e ezek, vagy valaki csak a pontokért irogat.én nem régen fedeztem fel ezt a fórumot és azt sem tudom mi haszon van abból, hogy pl. valaki az elso helyen van? te dudod?te mióta szoktál rá írni?

a babakérdéssel kapcsolatban: várjatok turelemmel nem szabad gorcsosen ragaszkodni hozzá, lehet, hogy akkor esel teherbe amikor nem is gondolod.másképp a pároddal /férjeddel/jól megvagytok?és arra mit mondott a doki, hogy mitol olyan magas a stresszhormon szint?

2008. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ezek nem fantom kérdések, és igen itt vagyok olvasom a válaszokat és köszi azoknak akik írtak, és szurkolok nektek hogy összejöjjön a baba de ezt nem itt kéne megbeszélni. köszi
2008. dec. 9. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!