Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A homeopátiás gyógyszerek...

A homeopátiás gyógyszerek allergia (parlagfű) esetén hatásosak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam (parlagfű allergiám van) nekem nem jött be.Olyan volt mintha semmit nem szedtem volna.Számomra pénzkidobás volt.

Egyébként nekem sem a zirtec,sem a claritin nem használt.

2011. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
A homeopátiás szerekben nincsen hatóanyag, szóval placebók. Csak tejcukor van bennük.
2011. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Különösen az allergiánál fontos, hogy a homeopatikum

s z e m é l y r e szólóan legyen meghatározva. Másképp az olyan, mint a lottó.

2011. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már tavaly megtaláltam a nasya allergia orrcseppet, és tök jól használ a parlagfű ellen. Természetes hatóanyagok vannak benne. úh idénre is beszereztem már néhány dbot...
2011. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 20. 14:29
 6/6 anonim válasza:

Nekem külön személyre szabva írta ki a doki mit milyen mennyiségben kell szednem.1-2 hónappal allergiaszezon előtt kezdtem ezeket a homeopátiás bogyókat szedni,címszóval,hogy kialakuljon a szervezetemben a védelem.Hát nálam kialakult minden,csak védelem nem.3 napja tört ki rajtam az allergia,azóta már az agyam jön ki az orromon,a szemeim kifolynak a helyükből,és hajnalonta rendszeresen arra ébredek,hogy levegőt sem kapok,mint a beton el van dugulva az egész fejem-az orrspray és csepp ellenére. Úgyhogy számomra csak pénzkidobás volt az egész,még rosszabbul vagyok,mint tavaly ilyenkor.

Egyébként meg 10 éve vagyok allergiás...

2011. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!