Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fülzúgás (tinnitus) esetén...

Fülzúgás (tinnitus) esetén melyik lehet nagyobb pozitív hatással a CBD olaj vagy a proinzulin c-peptid?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 21:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egyedül audiologia volt, ahol meggyőződésük volt arról hogy egy sérült ideg okozza a fülben. Ha valóban az lett volna az oka akkor a gyógyszerek vagy a cbd olaj meg oldotta volna. Újra vissza kellesz menni
2021. márc. 5. 22:05
 12/21 Grimfox ***** válasza:
Lehet hogy más helyen is ki kéne kérni az orvosok véleményét. Főképp ha a következő látogatás után is megmaradnak a sérült ideg verziónál. Addig kipróbálhatnál enyhébb idegnyugtató teákat esetleg. Ha tényleg az idegekkel van a probléma, akkor az ingerületátvitel befolyásolásával lehet hogy javul a helyzet.
2021. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Kittakatica válasza:
Nootropil 1200 mg, úgy hallottam segít a fülzúgáson is.Agyi vérkeringést segíti.Háziorvos felírhatja. Idegekre Milgamma helyett jó a b-Vitamin komplex és hozzá magnézium 250 mg. Magnéziumból jó a béres vagy amit a sipo patika árul(felszívódás miatt mondom, nem mindegyik jó).Így sokkal olcsóbb is, milgamma nekem nem ért semmit. Ideggyógyász azt fogja mondani, hogy ez hülyeség. Viszont használ.☺ Aurás migrénes vagyok. Mióta ezeket használom, semmi bajom. Nekem ezeket pesti orvos mondta, ő a nootropilt fülzúgásra is adja. Jobbulást!
2021. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem hasonló gondomra a Sensi&Secure nevű Auresiol gyártmányú, növényekből készült olaj segített. Neten rendelhető. Zöld dobozos. Bármi mást próbáltam, nulla eredményt hozott.Ez szépen megszüntette a fülzúgásomat.
2021. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A milgamma nekem sem ért semmit. Köszönöm szépen a válaszokat, meg próbálom ezeket a gyógyszereket :)
2021. márc. 7. 11:39
 16/21 A kérdező kommentje:
A Sensi&Secure-ról tudsz linkelni weboldalt ahonnan meg rendelhetem?
2021. márc. 7. 11:45
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A fül-orr-gégész ezen nem fog tudni segíteni. Ezt nagy valószínűséggel a vékonybél mikrogyulladásai nyomán fellépő kortizol-túltermelés okozza.
2021. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez új, most hallom először. Mi a teendő ilyenkor? Gyulladás csökkentő vagy valami bél tisztító?
2021. márc. 15. 11:30
 19/21 anonim ***** válasza:

Van egy csoport Facebookon, keress rá, ott sok a sorstars, akik nagyon sok mindent kipróbáltak. Van, akinek elmúlt, van, aki még küzd ellene.


Nekem az egyik fülem zúg, sípol, folyamatban van a kivizsgálás. Fülem oké, fogam oké, agyam oké. Eddig jutottam. De ahogy fentebb írtak, gyakorlatilag bármi okozhatja.


A magyar tinnitus egyesülettel akarom meg felvenni a kapcsolatot. Vannak módszerek, amiket ők tudnak, például Bremer, TRT, amik hatásosak lehetnek. De vannak spéci noiserek meg maskerek, amik szinten segítenek.


Én abban bízom, hogy hamarosan találnak rá valódi megoldást (például agyműtétet, amelynek során "kikapcsoljak" a hamis hangert felelős területet).


Hány éves vagy?

2021. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban leszek 26 és már évek óta tart sajnos.
2021. máj. 12. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!