Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Arthro Guard-ról vélemény,...

Arthro Guard-ról vélemény, tapasztalat? Tényleg olyan jó mint ahogy hirdetik?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 15:55
 1/10 girhesmacska válasza:
Szia! Igen, nagyon jó termék. Sok éve használom.
2021. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
S idős embernek is ajánlanád? (70 év felett)
2021. márc. 23. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Apám (55) az előírt adag dupláját fogyasztotta pár hétig, segített neki ez a kúra.

Kollagénpótlásra sokféle készítmény van, a folyékony verziók a legjobbak. A nutriverzumos sem volt rossz.

2021. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Én pont azt hallottam, hogy a folyékony verziók kevésbé jók, mert azoknak nem olyan hatásos a felszívódása mint a kapszulásoké.
2021. ápr. 2. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Pont ellenkezőleg, egy kis kapszulába alig fér valami. A folyékony verziók adagja mindig nagyobb és a hidrolizált kollagén jobb felszívódású. Ha valamilyen konkrét problémát kell kezelni, mindenképp ez ajánlott.

Ha a por állag mellett döntenél, akkor gal kollagén port ajánlom, a napi adag ebből is több, mint egy kapszulányi. Én ezeket fogyasztom megelőző jelleggel, táplálékkiegészítőként, mivel maga a kollagén jobb minőségű. A marhakollagénjük pl grassfed marhákból van, nem kalitkában és antibiotikumon, tápon tartott vágóhídra nevelt marhák után visszamaradt ipari hulladékból. A folyékony kollagént gyártóknál ez még nem szempont.

2021. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Gondolom vízzel kell hígítani...ízük amúgy milyen?
2021. ápr. 3. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? A folyékonyt nem szokás higítani.

A por állagút vízbe is lehet tenni, van aki kávéba szokta - turmixba.

2021. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés...én írtam hülyeséget...:) A folyékony állagúnak milyen az íze?
2021. ápr. 4. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Az eleve folyékony kollagén általában fura ízű, az arthro guard irtó vacak. A nutrivezrumosak ízesítése jobb.

A por állagú vízben oldva semleges ízű, de biztos, ami biztos valamivel mindig keverem.

2021. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2021. ápr. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!