Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi alapján választotok CBD...

Mi alapján választotok CBD olajat a sok márka közül?

Figyelt kérdés
Tökre szimpatikus a tény, hogy ennyire terjednek a CBD termékek, engem csak az zavar, hogy ilyen nagy lett a piac, marketingben dolgozom, értem én, hogy működik a business része viszont szeretnék élménybeszámolókat olvasni márkákról és azok eredményeiről.

2021. márc. 25. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
No akkor itt van egy....az USA Medical szart sem ér.
2021. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én a cbdaysről vettem eddig kettő típusút, Aidvian és Reakiro, mind a kettő másban segített,

Aidvianbő,l Focus-t vettem, az segített tanulásban, meg kevésbé voltam stresszes tőle, sokkal kisimúltabbnak éreztem magam tőle.


Viszont alvásproblémákra találtam a reakirot, ami elképesztően sokat segített, jelenleg is még reakirót cseppentgetek :) tervezek is venni újat ha elfogy, vásárlásra pedig ha megbízható webshopot keresel akkor a www.cbdays.hu -t ajánlom, nekem a rendelés leadását követő napon már hozták is házhoz :)

2021. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én eddig két olajat próbáltam, amiket szintén a cbdaysről rendeltem.


Kezdésnek 5%-os olajat akartam, mert arról azt olvastam, hogy ideális kezdésnek. Az első választásom egy Marry Jane olajra esett, mert jókat olvastam róla és jó áron volt. Nem is lőttem mellé vele, mert nagyon jókat aludtam tőle.


A második választásom egy Reakiró olajra esett. Az okok: több pozitív visszajelzést olvastam róla. Szintén jó áron volt. És jó érzésem volt a márkával kapcsolatban. Ezt se bántam meg.


Következőnek az Aidvian focus-t szeretném kipróbálni, mert home office-ban dolgozok és kíváncsi vagyok, hogy tud-e javítani a hatékonyságomon.

2021. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Usa medical tényleg fos
2021. ápr. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2, 3 micsoda pr szövegeket nyomtok le.
okt. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy Naturecan olajat rendeltem magamnak, szerintem nagyon jó. Nincs kender íze, mint egy csomó gagyi olajnak, hatása is jó.


[link]

febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!