Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miert nemtudok aludni? 21...

Miert nemtudok aludni? 21 evesen egeszseges nyugtato teat innom? Ami altato. Baratom ittvolt tudtam valamennyit aludni. Aztan mara mar megint semmit. Minden egy gyogyszer miatt kezdodott de azota mar nem szedem. Mit tegyek? Megfogok halni?

Figyelt kérdés

Unom az orokos nemalvast.

Meg kb 3 hete allapitottak meg h covidos vagyok.


2021. ápr. 7. 10:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Multhet csutortokre semmit nemaludtam pentekre se szombatra se vasarnapra se. Vasarnap lejott baratom meg hetfon ezen a 2 napon aranylag tudtam aludni. Mara meg mar megint semmit. Es siras jon ram. Tonkretett egy gyogyszer. Levofloxacin sandoz.
2021. ápr. 7. 10:47
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig sose voltak bajaim a gyogyszerektol.
2021. ápr. 7. 10:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma anyukam elmegy ez ugyben az orvoshoz. Az orvos mit tehet?
2021. ápr. 7. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban, vény nélkül kapható Macskagyökér tartalmú tablettát próbáltad?
2021. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan igyal nyugiteat, nem lesz tole bajod. viszont ha covidos vagy, gondolom nem mesz ki a hazbol, nem mozogsz annyit mint szoktal, nem faradsz el elegge, lehet hogy emiatt nem tudz aludni?
2021. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Attol h covidos voltam ugyanugy tudtam aludniha gyogyszer tett be.
2021. ápr. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!