Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rengeteget fáj a fejem....

Rengeteget fáj a fejem. Létezik erre a problémára bármilyen alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és 5-6 éve nagyon gyakran fáj a fejem.Néha migrénes,amit már tablettával nem is tudok kezelni,csak injekcióval.De ez hála istennek nem túl gyakori.Rengeteg tablettát megettem már és nem szeretném magam tovább mérgezni,ha van más módja is a fejfájás csillapításának.Mindenre nyitott vagyok!Előre is köszi!!!
2010. aug. 23. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igyál sok vizet,maszirozgasd a nagylábujjadat ott vannak az agyi zónák
2010. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Túl sok negatív dologra gondolsz, rengeteget agyalsz, nem kapcsolsz ki, hergeled magad. Figyeld meg, milyen gondolatok mennek át az agyadon. Változtass és megszűnik a fejfájásod. Tényleg ne a tüneti kezelést választd, mert azzal csak a szervezeted jelzését szánteted meg, mintha nem is lennél arra kíváncsi, hogy valami baj van.
2010. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lazitani kell, az elmet kell pihentetni, tehat tanulj meg relaxalni ugy, hogy "kikapcsolod" ez elmedet, nem gondolkozol.

Probald elengedni a "hetkoznapokat" a napi gondokat, es pihenj.

2010. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Igyekszem majd betartani a tanácsaitokat,bár a mai rohanó világban elég nehéz,de magamért meg kell próbálnom!
2010. aug. 29. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Homeopátia.
2010. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Maria Treben konyvben olvastam errol, s ott a csalanteat irtak, probald meg!
2010. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elmondhatom, hogy tudom min mész keresztül. Nekem olyan migréneim voltak, hogy nem tudtam az ágyból fölkelni, hogy a kicsi fiamat megetessem. Orvoshoz fordultam, CT-t csináltak, meg vizsgálgattak. Aztán egyszerűen felirták a Szumatriptánt, ami nem mindig segitett. Ráadásul szoptatás alatt nem is szedhettem. Ma már a kisfiam 4 éves. Ő volt az, aki miatt a homeopátiához fordultam. Hát ne mondjam, hogy gennyes mandulagyulladás is elmulik antibiotikum nélkül. Mikor ezt láttam, én is kipróbáltam a homeopátiát. Az addigi gyakori (heti többszöri) migrénem nem jött elő már 3 hónapja! Teljes szivből ajánlom neked is és mindenkinek! Amikor beszéltem a doktornőnek a migrénemről, azt mondta, hogy sajnálja, hogy ennyit szenvedtem eddig, mert van rá megoldás. Nem hittem benne, de van eredmény!

Még annyit, hogy akinek nem vált be elsőre a homeopátia, ne itélje el rögtön. A homeopátiás szerek ugyanis nem úgy működnek mint az antibiotikumok. El kell találni az arra a betegségre pontosan ráillő gyógyszert.

2010. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsótól kérdezném hogy milyen szert szedett?énis szumatripánt szedek és nem mindig jó,és nekem is itt van két gyerkőc és bármit megtennék hogy soha többé ne legyen migrénem.
2010. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én nem az utolsó vagyok, hanem aki a homeopátiát írta elsőként. Én is nagyon migrénes voltam, sajnos nem találtak megfelelő gyógyszert nekem sem. Az injekciók sem segítettek. A végén a homeos alkati szerem az actae racemosa és a cyclamen european 15 ch hozott megoldást. Mindenképp menj el egy homeopata orvoshoz, aki személyre szabottan segít.


homeopatia.info.hu


Itt találsz orvosokat.

2010. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mágnesterápia! Az amelyik változó frekvencián üzemel kiválóan megszünteti a migrénes fejfájást is. Van akinél már az első használat eredményt hoz, van viszont akinek huzamosabb ideig kell használni de az eredmény nem marad el. A lényeg a napi használat és nem fáj a fejed. Nézd meg ezt az oldalt.


www.orin.hu

2010. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!