Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik gyógymód a problémáimra?

Létezik gyógymód a problémáimra?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen és kínos gondokkal küzdök.Sajnos nagyon szőrös vagyok,szinte az egész testem,és mindenhol fekete,vastag szálú,de olyan szinte,hogy még az arcom is.Nagyon izzadós típus vagyok,kezem,lábam télen is,25 fokban már úgy izzadok mint egy ló,és nagyon melegem lesz,ezért nem szeretem a nyarat sem,egyébként imádnám,de ez,meg a szőrösödés.A lábamnak a szaga se túl kellemes,hiába áztatom ecetes vízbe,és használok rá sprayt,nem hat.Ami még zavar az az alakom,mert bár nem vagyok nagyon elhízva,de van rajtam némi felesleg,és ha edzek,akkor izmosodni szoktam.Utánanéztem ezeknek,és én hormon problémákra gyanakszom.Van erre végleges megoldás?Úgy tudom,hogy fogamzásgátlót szoktak felírni(egyik ismerősömnek is hasonló gondjai vannak).Viszont a menzeszem teljesen rendben van.

17/L


2011. szept. 4. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked nem fogamzásgátló kell, menj el a háziorvosodhoz, kérj beutalót endokrinológiára, és kérj időpontot minél hamarabb. Hormonvizsgálatra van szükséged.

A jó hír, hogy ha kezelnek a problémáid megszűnnek, utána gyantázásnál ritkulni fog a szőr, az izzadás, a súlyproblémák rendeződnek.

2011. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval sok oka lehet ezeknek, de a fogamzásgátló csak a tünetek ideiglenes elnyomására jó, a kezelés minden esetben mással történik.
2011. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológus a Te embered.
2011. szept. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!