Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Náthára, immunerősítésre...

Náthára, immunerősítésre milyen gyógynövényteát ihatok alacsony vérnyomással?

Figyelt kérdés
Sajnos sok teánál ellenjavallt az alacsony vérnyomásúaknak a fogyasztás, mert még lejjebb viheti.

2021. máj. 17. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló köszi, de nem az alacsony vérnyomásra keresek teát, hanem ahogy írtam, NÁTHÁRA keresek olyan teát, aminél nem ellenjavallt az alacsony vérnyomás! A szövértelmezést még gyakorolnod kell...
2021. máj. 17. 13:06
 3/8 A kérdező kommentje:
*szövegértelmezést
2021. máj. 17. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél be valami paracetamol-tartalmú gyógyszert.

Én tinikoromban nem voltam hajlandó, el is fajultak a nátháim. Mostmár azonnal NeoCitránozok, kb minden negyedik nátha az, ami NEM marad meg pár napig tartó enyhe torokfájásnak és enyhe orrdugulásnak.



Az immunrendszert nem lehet erősíteni és nem is kellene.

2021. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

De ha tudod, hogy mely gyógynövények csökkentik a vérnyomást, neked ugye még jobban, akkor azokat mellőzöd, a többit meg használhatod.

Nem értem a problémádat.


Ha tudod, hogy a galagonya vérnyomáscsökkentő, akkor nem iszol olyat. De pl. a kakukkfű az jó lehet neked.


Utána keresel, hogy mely gyógynövények jók immunerősítésre, és azokat egyesével utána keresel, hogy vajon melyek csökkentik a vérnyomást és melyek nem.


A te egészséged, miért mással végezteted el a piszkos munkát?

2021. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

#4

Fűben-fában orvosság. Hallottad már ezt a mondást?

Nem gyógyszert kell szedni. Ajánlom figyelmedbe pl. a bükki füvesember videóit. Sokan lehet belőle tanulni. Vagy Maria Treben könyvét is tudom ajánlani.

2021. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös :

"A te egészséged, miért mással végezteted el a piszkos munkát?"

Ez egy kérdező oldal, ha nem vetted volna észre. Ha vki tudja a választ, az tud segíteni a másiknak. Aki meg nem tudja a választ, annak nem kell odaírni. Ennyiből majdnem az összes kérdés alá odaírhatnád kötözködésképp, hogy mért nem maga keresi meg a választ! Akkor minek lenne a gyakori kérdések...

2021. máj. 17. 13:53
 8/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Immunerősítésre általában a ginseng jó. Nátha esetén gyömbér-ginzeng keveréket érdemes készíteni(nem tudom lehet e venni). A gyömbér rendezkedik nátha téren, a ginseng meg erősíti a szervezetet. Egyik sem csökkenti a vérnyomást, bizonyos esetekben még növelheti is, ezért alacsony vérnyomás esetén sem alszol el állva, ha ilyet iszol. Csak kúraszerűen szabad mindkettőt. A ginsenget magában lehet tovább, mint a keveréket, de azt se lehet folyamatosan.
2021. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!