Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrén piercing után rosszabb...

Migrén piercing után rosszabb állapot?

Figyelt kérdés

Régóta kb. 15 éve küzdök borzasztó migrénnel, sok mindent próbáltam már az állapotom javítására, sumatriptánnal és eleptriptánnal(relpax) tudok enyhíteni a fájdalmaimon amikor rám tör. Szerettem volna valami gyógyszermentes megoldást találni, szedtem egy időben a Migrén dr. nevezetű gyógynövényes készítményt, talán egy picit segített, de nem volt az igazi.

Hallottam, hogy létezik egy migrén piercing nevezetű fülékszer, amit egy akupunktúrás pontba szúrnak a fülben. Nagyon jó véleményeket olvastam róla, hogy a beszúrás után azonnal érezték a hatását, ritkult a migrénes fejfájásuk és nem is volt olyan erős fájdalmuk a "pácienseknek".

2 hete én is megcsináltattam, viszont azóta szinte minden másnap migrénem van.Nagyon el vagyok keseredve egyre rosszabbul viselem lelkileg is.

Tudom, hogy akupunktúrás kezelésnél is előfordul, hogy először rosszabb lesz a kezelt beteg állapota, aztán megszűnnek idővel a panaszai.

Lehetséges, hogy rossz helyre szúrták a piercinget, vagy nálam másképp váltotta ki ezt a reakciót? Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata?

Mitévő legyek, vegyem ki inkább?(bár nem szívesen tenném, ha már rászántam magam egyszer, de ha ez lehet a probléma forrása akkor természetesen azonnal megszabadulok tőle). Köszönöm előre is a segítséget!



2021. jún. 15. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Az akupunktúrás kezelések tudnak segíteni, de főleg akkor, ha nincs mondjuk szervi ok a háttérben.

Egyébként nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót? Legtöbb nő ismerősömnek attól van migrénje. Ha elhagyod, megszűnik. Megérne egy kivizsgálást is azért.

2022. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is Natinál rakattam be a Shenmen piercinget. Sajnos én is a hátrányait "élvezem".

Már megbántam, hogy nem egy bemérős helyen voltam :-(

2022. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!