Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van olyan alternatív gyógymód,...

Van olyan alternatív gyógymód, ami segített valamilyen betegség legyőzésében?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fizikai betegségek esetén nekem nem nagyon működtek (próbáltam gyógynövényeket, homeopátiát)...
2021. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Grimfox ***** válasza:
Gyógynövényekkel egész jól elboldogultam hétköznapi betegségek esetén. Pszichés betegségek esetén a tünettompításban is volt, hogy segítettek, de abban az önszuggesztió hatékonyabb volt.
2021. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gyógynövények között vannak valóban hatásosak is, placebohatás is segíthet. Illetve közvetve az is, hogy miután párszor lehúztak az alternatívok és nem javult az állapotod talán elmész orvoshoz.
2021. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tényleg?:) És ha amiatt keresek alternatív gyógymódot, mert az orvosok nem tudnak segíteni?;)
2021. szept. 26. 20:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt azért megkérdezhetem, hogy az alternatív gyógymódok előtt például elmentél-e egy elismertebb orvoshoz is másodvéleményre? Ill. mi az, amin nem tudnak segíteni, de szerinted az alternatívok fognak tudni?
2021. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mire kellene alternatív gyógymód, ha nem titok?
2021. szept. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni csak altatóval. Egy orvos mit csinál? Altatót ír fel. Nincs fizikális gondom, lelki traumák értek folyamatosan pár éve, amiatt alakult ki. Igen, voltam pszichológusnál. Gyógyszert nem írt, de nem is szívesen szednék. Az altatótól akarok megszabadulni. Egyébként találtam már olyan módszert, ami talán használ, ezt a kérdést most nem mag miatt írtam ki. Csak kíváncsiságból.
2021. szept. 27. 07:07
 8/17 A kérdező kommentje:
*nem magam miatt
2021. szept. 27. 07:07
 9/17 A kérdező kommentje:
És pszichiáternél is voltam, mielőtt valaki beleköt. Nem tartotta olyan súlyosnak a helyzetemet, hogy antidepresszánst írjon. Nem is vagyok depressziós, csak a régi traumák miatt romlott el az alvásom, és próbálom valahogy helyrehozni.
2021. szept. 27. 07:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Alvásra Valeriana Forte - 2 szem egész jó volt, persze azért nem ér fel a hatása az "igazi" altatóéhoz.

Régebben szedtem Nervenpflege-t, arról nem tudom, hogy használt-e, vagy csak placebo, de maga a tabletta iszonyat büdös volt :)

Te milyen megoldást találtál?

2021. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!