Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bodzavirág tea biztonsággal...

Bodzavirág tea biztonsággal iható alacsony vérnyomású embernèl?

Figyelt kérdés
90/-es ált. a vérnyomása. Náthára kellene neki.

2021. okt. 4. 12:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem a mostani orvosom is olyan, egyből antibiotikum mindenre! Sőt a régi orvosom, hasmenés+hányás víruskor is antibiot írt fel nekem lopediummal, csak azért mert fájt a torkom is. A patikában mondták, hogy be ne szedjem azt a kettőt együtt, mert tilos, és mikor elmondtam, mik a panaszaim, mondták, hogy kórházba is kerülhettem volna ha beszedem az antibiot úgy... szóval ez elég kiábrándító orvosi tapasztalat volt nekem...
2021. okt. 6. 22:01
 12/16 Grimfox ***** válasza:
Az emésztőrendszert támadó vírusok, amik hasmenést, hányást okoznak elég durván lekaszálják a bélflórát. Ha arra antibiotikumot szedsz be, maradandó károsodás is lehet belőle...Plusz tovább tart a hasmenés.
2021. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Off, de énnekem a nátha köhögéssel kezdődik. Előbb köhögök, aztán folyik az orrom. Mindig köhögök, ha náthás vagyok. Torkom alig fáj. Szinte soha. De a köhögés az fix.
2021. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Grimfox ***** válasza:
Nincs véletlen asztmád, vagy valamilyen allergiád, ami szintén köhögéssel jár? Olyankor szokott néha így jelentkezni a nátha. Persze biztos vannak kivételek. Édesanyámnál például egy időben minden nátha, influenza, vagy bármi, ami légúti, durva mandulagyulladást okozott. Nátha esetén az se tipikus tünet, nála mégis mindig előjött.
2021. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs, sőt, tízévente egyszer vagyok lázas. Még akkor se voltam, amikor elkaptam a covidot. Csak ez a köhögés. Inkább lennék torokfájós!
2021. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Grimfox ***** válasza:

Fura. A covidtól én se lettem lázas. Csak onnan tudtam, hogy covid, nem valami mezei influenza, hogy nullára leradírozta a szaglásomat.

A torokfájás se mókásabb, mint a köhögés. Bár ha lehet választani, akkor inkább egyik se.

2021. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!