Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi lehet a tartós megoldás ha...

Mi lehet a tartós megoldás ha egy énekes refluxos?

Figyelt kérdés
Kedves énekes társaim! Van-e itt köztetek valaki aki refluxal küzd? A gyomorsav felmarta a torkomat. Több hónapja torokgyulladásom van, így lehetetlen énekelni. Gyógyszerek nem segítenek, az étkezésre figyelek és próbáltam még sok mindent ezen kívül is; kíváncsi lennék kinek mi segített. Kérlek ha van egy jó ötleted, tapasztalatod írd meg nekem! Köszönöm előre is!

2021. okt. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem tudom de én is sejtem hogy refluxos lehetek. Néha érzem hogy sok a savam meg néha ilyen fura hang van… nagyon durván puffadok mindig. én webcamos vagyok szóval elég ciki így előadást tartani :D de csak nem hallják. Eddig még senki sem említette.
2021. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Gasztroenterológus is látott, vagy csak a Rennie tablettát titulálod gyógyszernek? Ha refluxos vagy, ezek a vény nélküli szarok nem érnek semmit. Doki.
2021. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Valaki diagnosztizálta is azt a refluxot, vagy csak a "google a barátod"?

"Több hónapja torokgyulladásom van"

Ez a kezelt refluxnál nem igazán jellemző.

"Gyógyszerek nem segítenek, az étkezésre figyelek és próbáltam még sok mindent ezen kívül is"

Pontosan milyen gyógyszerekről beszélünk, amik hatástalanok?

Mi az amire konkrétan figyelsz az étkezésnél?

És mi az a sok minden, amit még próbáltál eredménytelenül?

A több hónapja tartó torokgyulladással voltál szakorvosnál?

Ő mit mondott?

2021. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha semmi sem segít, akkor próbáld ki a gaps bevezető diétát (csak húsleves három napig és egyesével három naponta szabad hozzáadni az új ételeket. Ha jelentkeznek tünetek, akkor vissza addig a pontig, amîg nincs semmi bajod.
2021. okt. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!