Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorhurutom van és refluxom...

Gyomorhurutom van és refluxom van rá megoldás hogy gyógyszerek nélkül kelljen életem végéig élni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálj rá a paleo gyulladáscsökkentő táplálkozásra. Ha szerencséd van akkor elég hamar kizárod a probléma okozóit, és gyorsan rendbe jössz.
2013. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szia.hát nem egyszerű.mitől van?
2013. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
En vagyok az előző.Mindenképpen Diéta semmi zsíros fűszere csipős szénsavas kakaos édeség kavé cigi ecetes kaposzta bab borso lencse karfiol paprika .ezek sok problemat okoznak.tudom nem hangzik valami jol.a diszno hust azt elfelelytenem a helyedbe inkabb pulyka csirke.ezeket probald betartani.Ja Stress.No Stress.De jo lenne tudni mitől van ha bakteriumtol akkor egy heti antibiotikumtol mar is jobban leszel.szoval ird le bővebben akkor tudok meg tipeket adni.Gabika
2013. máj. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy.. az egészet megoldja ha nem eszik lisztet és cukrot. A baktériumokkal együtt.
2013. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vegetáriánus vagyok 6éves korom óta szóvall kicsit egészségesebb is vagyok mint alapból az emberek zöme de sok édességet fogyasztok. Azzal most megprobálok leállni, a lisztet hogyan kerülhetném ki?:S Minden ételben sajnos valamilyen szinten de ott van! Légyszi aki tud mondjon még valamit ami segíthet. Most volt tükrözésem szoval még várnom kell a baci eredményeimre :S
2013. máj. 19. 15:05
 6/13 anonim válasza:

Szia tudom borzasztoan rosszul lehet lenni.en is varom az eredmenyeket.en is rengeteg edeseget ettem.legyel türelemmel.az idő is sokat segit ahogy irtam no stress annal roszabb .egyél barna kenyeret nekem bevált.az előző okos pedig inkább ne irjon ha nem segiteni akar.csak hust nem eszel vagy semmit ami állat eredetű?

Idővel jobban leszel és a tünetek majdnem hogy megszünnek csak a gyomor lassan regeneralodik.mit irtak ki az orvosok?

2013. máj. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
En vagyok az előző.Azért tudom ,hogy jobban leszel mert a férjemnek gyomorsérve van (neki baci volt a probléma évekig várt mire nem birta a fálydalmat és elment orvoshoz.) ma pedig annyi kavét csípőset eszik hogy irigylem erte hogy birja.szoval tök jol van.persze ez mind idő .én keményen odafigyelek a diétára.de sokszor a pozitiv gonsolatok sokat segítenek amikor rosszul vagyok.Gabi
2013. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor ezt tetszett választani.


Nem, gyomorhuruttal és refluxszal pont olyan beteg mint az emberek zöme. A húsokban és a zöldségekben nincsen liszt.

2013. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ezek az etelek dolgok dragam savat csinálnak.Ami marja a sérült gyomorfalat.a fehér liszt is természetesen.De egy zsiros fűszeres kaját képzelj már el meg egy szelet kenyeret.HA liszt érzékeny akkor más a helyzet!Te mindenre a lisztet irod problémának.Gabi
2013. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

[link]

Nézz utána légyszives.Gabi

2013. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!