Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Reflux kezelésére ez hatásos...

Reflux kezelésére ez hatásos lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Találtam egy ilyen kezelést, szerintetek ez jó lehet? Attól félek, hogy refluxom van, és nem merek elmenni a háziorvoshoz vele, mert gondolom gyomortükrözésre küldene, amitől nagyon félek. Vagy esetleg más módszerrel is meg lehet állapítani a refluxot biztosan? Nem igazán tudok róla semmit, csak a tüneteim alapján szerintem nekem az lehet.


2021. okt. 18. 20:33
 1/2 horex ***** válasza:

Miböl gondolod hogy refluxod van?

Az emlitett terápiát nem próbáltam, de tudom az ember belekapaszkodik minden más lehetőségbe hogy gyógyuljon

29ezer három kezelésért nem sok. Igazi magán vizsgálatok ennél sokkal többe kerülnek

"CSAPATUNK" címszó alatt nézd meg kik kezelnek

Menj, próbáld ki aztán felejtsd el hogy kamu


Mindettöl függetlenül, legrosszabb esetben gyomortükrözés

Elérzéstelenitik szprével a gégédet és simán lemegy az endószkóp

Még a monitoron is láthatod vizsgálat közben, amit a doktor is lát

Saját tapasztalat és nem egyszer.

A legtöbb gy.tükrözés refluxot álapit meg ami sokszor nem igaz

Nálam is reflux volt a diagnózis, gyógyszert is kaptam, mégis "halálos" gyomorgörcsökre ébredtem hajnalonként

Hasi UH-nál kitünt volt egy 2cm-es epekövem

2021. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem igaz amit a reflux-kezelésről mondanak-írnak, nem igaz hogy "savlekötő", "kezelés" és "gyógyszer" kell, ez mind veszélyes is lehet, csak a pénzedet akarják!

Amennyiben a lányom vagy és meghallgatsz, elmondom...

2021. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!