Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallott már valaki a rákos...

Hallott már valaki a rákos betegek kezelésére alkalmazható B17 és alkáli só kúráról? Hatásos?

Figyelt kérdés
Édesapámnak hasnyálmirigyrákja van májáttéttel. Szeretnénk segíteni neki valahogy. Tudom, hogy ez a legalattomosabb rákfajta és minimális esély van a gyógyulásra, de bármilyen pozitív vagy negaítv tapasztalat most jól jönne olyanoktól, akik már jártak hasonló cipőben egy hozzátartozójukkal.

2015. márc. 21. 23:12
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Tudom segíteni nem tudok de mindent meg kell próbálni.

Jelenleg engem is nagyon érdekelne ezzel kapcsolatos tapasztalatok,mert az én édesapámnak pénteken mondták meg az orvosok hogy rosszindulatú tüdődaganata van.Nagyon sok jót olvastam erről csak személyes tapasztalatokat is jó lenne olvasni.

Sok erőt és kitartást kívánok nektek :(

2015. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönjük és viszont kívánom Neked és a családodnak a sok erőt és kitartást!

Mi csütörtökön tudtuk meg, bújjuk az internetet, próbálunk találni valamit, amivel legalább húzhatjuk az időt. Eddig ez a megoldás tűnik a legjobbnak, de kicsit azért szkeptikus vagyok, mindenesetre mondtam apunak, ő nagyon nyitott most mindenre, szerintem belemenne.

2015. márc. 22. 12:18
 3/7 Napsugar11 ***** válasza:

Mivel több mint 10 éve tértem át a hagyományos orvoslásról az alternatív oldalra, rengeteg páciensemmel van tapasztalatom. Itt hosszú lenne összefoglalni azt, amire ezalatt rájöttem, de röviden annyit, hogy a tapasztalataim alapján nem a betegség súlyossága, vagy egyszerűsége, és időben való felfedezése volt a legnagyobb különbség a kimenetelben.


Magyarul voltak enyhe esetek, amik sikertelenül zárultak, és voltak nagyon súlyos esetek, amik győzelemmel. De érdekes módon ezt nem a terápia választása, hanem más összetevők okozzák.


Rendkívül fontos az, hogy milyen alternatívára van rálátásunk, mert az határozza meg a rendelkezésre álló időt. Vannak modern, és régi megoldások, és ami közös volt a pácienseknél, hogy bizonyos módszerek abszolút kudarcra voltak ítélve. MIvel nekem a páciensek körében bizonyos dolgokkal nem volt jó tapasztalatom, ha az én rokonomról lenne szó, egyből tudnám, hogy MIT NEM.


De ezt inkább privátban írnám meg.

2015. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsük el a B-17 vitamint:

[link]

2015. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én azt gondolom hogy jó lehet a B17 csak sokan szeretnék eláztatni...!
2015. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Napsugar11 ***** válasza:

A tapasztalataim és a betegek tapasztalatai alapján a 4-es válaszolóval értek egyet. A beteg embernek egy marad: a remény, és belekapaszkodni mindenbe. Ezt használják ki nagyon sokan.


A B17 önmagában kis mértékben hasznos lehet. Ez maximum 40 db barackmag. Ennél nagyobb mértékben én nem adnám a családomban senkinek...


De mindenki maga dönt. Sokszor azok sem képesek jól választani, akik szakmailag képesek lennének megtenni, mert valaminek a kommunikációja és az emberben levő pánik erősen befolyásolja az embert. Utólag pedig már semmit nem ér, ha valakinek az élete árán jövünk rá a tévedésünkre...

2015. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én családi tapasztalatot tudok mondani, mi alkalmaztuk, és a beteg meggyógyult.
2015. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!