Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Influenza, megfázás, torokgyul...

Influenza, megfázás, torokgyulladás megelőzésére, kezelésére milyen természetes gyógymód vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok tea , rengeteg méz kanalazva , nyers lila -fokhagyma , só nélküli leves nyers zöldségekkel és markáns fűszerekkel , melasz , sok gyümölcs . Cukor , só , fehérje fehér liszt szüneteltetése .
2015. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori orrmosás, kézmosás, gyömbér, méz, tea. Ha már elkaptad fehérjét ne egyél sok folyadékot igyál, ha böjtölsz hamarabb átut rajtad.
2015. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Az orrmosást te hogyan, mivel végzed?

2015. febr. 9. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Évek óta mindennapi teába egy evőkanál méz.De csakis akkor amikor már csak langyos ,mert különben semmit nem ér.
2015. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
46%
Nurofen + tea.
2015. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az egészséges életmód vált be, bár a stresszel nem állok valami jól, pedig azzal is kéne foglalkozni, de az étkezésem az kb. kifogástalan, odafigyelek, hogy a szervezetem lehetőleg minden tápanyagot megkapjon, és ami meg nem kell neki, azt nem viszem be. szoktam direktben gyömbért enni, az nagyon hatásos.

folyamatosan kell jól táplálkozni, nem kampányszerűen.

2015. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vöröshagyma, fokhagyma, zsálya, méz, kakukkfű, kamilla, menta, hársavirág, bodzavirág, chilli, pálinka, forró fürdő. Sok alvás, főleg a bodzavirág tea után. Vöröshagymát nyersen is éve, csípős mustár. És több liternyi citromos tea vagy limonádé, gyömbérrel.
2017. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!