Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a poratkák ellen használható Organizone Allergy-Free spray-ről?

Figyelt kérdés

Ez elvileg kiírtja illetve csökkenti a poratkákat meg az ürüléküket is:

"Az Organizone allergy-Free nem patogén (hasznos) baktériumokat tartalmaz, speciális mikrobiológiai hatásmechanizmusának köszönhetően jelentősen csökkenti a poratkák számát és az atkák ürülékének mennyiségét. a fehérjebontó enzimet és amilázt termelő baktériumok elfogyasztják a poratkák táplálékát, eltüntetik a még megmaradó atkák hulladékát. "


2010. szept. 5. 13:37
 1/1 anonim válasza:

A téli időszakban a kezeimen kialakuló ekcémás bőrelváltozások hátterében háziporatka és penészgomba érzékenység igazolódott. Szteroidos krémek napi használata ellenére panaszaim nem javultak, nem múltak el, sokszor szinte használhatatlanok voltak a kezeim. Amióta az Organizone Allergy-Free sray-t használom rendszeresen, nem kell semmilyen gyógyszeres krémet használnom, szinte teljesen panaszmentes vagyok.

Bár a leírásban nem szerepel, úgy tapasztaltam, hogy a penészgombákra is hatásos. Ugyanis a szobavirágok locsolása utáni napokban mindig beindult az ekcémám, ezért megpróbáltam a spray-t a növények földjére is fújni, azóta ez a gond is a múlté.

Ha az atkaallergia más tünetekben nyilvánul meg (asztma, allergiás nátha stb), a spray használata ezekben az esetekben is javasolt.

2013. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!