Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Hoodia spray-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj, nem bántásból, de ez mind népbutítás. Mozgással ÉS egészséges étrenddel lehet fogyni hosszútávon. Ezek a drága szerek meg mind átverések.
2010. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Egészséges táplálkozás és mozgás mellett azért jó, ha van valami, ami segít, hogy ne szenvedjünk annyira az étvágytól.

Nem egyformák az emberek, valakinek amúgy sincs farkasétvágya,így könnyebben fogy, nekem személy szerint sok a savam is, főleg esténként jön rám az ehetnék.

Persze lehet fogat összeszorítva küzdve fogyózni, hogy aztán egy hónap múlva feltépjük a hűtőt.

De lehet természetes növényi étvágycsökkentőt is segítségül hívni, hogy ne együk túl magunkat.

Nekem személy szerint nagyon jó véleményem van a Hoodia sprayről, még csak tegnap óta használom, de tényleg elveszi a farkaséhséget.Állítólag vérnyomásnövelő hatása van, mondjuk ezt nem vettem még észre,de még jó is lenne, mert nekem nagyon alacsony a vérnyomásom.

Aki hasonló cipőben jár, szerintem próbálja ki, megéri.

2010. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
2 napja hasznalom es nalam valoban megszuntette azt a bizonyos farkasehseget. Kevesebbet eszem es kibirom, hogy keso delutan-este mar nem eszem semmit. Ez a merlegen is meglatszik. Neked is sok sikert es kitartast kivanok a celod eleresehez!
2010. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2010. aug. 5. 20:04
 5/5 anonim válasza:
szia .masfel hete használom a speyt es mar 2 kilo lement.én aki imad nassolni,chipset zabálni :-D megállom h nem eszem és sot nem is kívanom...ajánlom mindenkinek
2012. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!