Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet hányinger a vitaminoktól?

Lehet hányinger a vitaminoktól?

Figyelt kérdés
A-D-E-K vitaminok okozhatnak hányingert? Melyiket nem lehet együtt fogyasztani? Milyen vitamint, mivel lehet együtt szedni?

2022. jan. 14. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet. A B-vitamin hiány okozhat hányingert, de ahhoz durva hiány kell. A vitaminokat lehet együtt szedni, viszont mondanak olyanokat, hogy bizonyos ásványi anyagok mint a kálcium csökkenti a vas felszívódását, ezért azt külön napszakban érdemes bevinni. Zsírban oldódó vitaminokat (A,D,E,K) pedig étkezés után vagy közben vidd be.
2022. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhes vitamin okozott hányingert.
2022. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is okozott már multivitamin hányingert.
2022. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grimfox ***** válasza:
65%
Túladagolás esetén igen. A zsírban oldódó vitaminok nem ürülnek vizelettel, felhalmozódnak, és egy idő után túladagolási tüneteket okozhatnak. Ha rákeresel a túladagolási tünetekre, fogsz találni választ a kérdésedre.
2022. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van tőlük, próbáld meg evés után bevenni, hátha jobb lesz, én is ebben reménykedem
2022. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!