Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehetne enyhiteni a...

Mivel lehetne enyhiteni a hanyingert? Milyen vitaminokat szedjek / 9 hetes kismama /

Figyelt kérdés
?
2019. szept. 13. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyömbéres etelek, italok, por vagy kapszula.
2019. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyömbér nekem is segített.
2019. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jéghideg kóla.
2019. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekem semmi nem használt, én is itt kérdeztem. B6-ot javasoltak és csodát tett. :D Ajánlom hogy próbáld ki. :)
2019. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Femibion 1es és magne b6+c vitamin. Emellett nagyon savanyú italokat ittam, frissen facsart citromlé, grapefruit, vérnarancs néha 1 pohár kóla. Én 7-10.hetesen otthon maradtam annyira rosszul voltam, vezetés közben is elájultam. Korpovit keksz, sós ropi maradt csak bennem vagy vajas pirítós. Renniet is szedhetsz.
2019. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kóla használt.
2019. szept. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat ki fogom probalni a kolat ! Elsonek utana valami vitaminnal probalkozok mert nagyon le gyengultem sokszor alug birok elni is
2019. szept. 14. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ez a gyengeség is sajna jellemző. Én most vagyok 14hetes, amikor a kanikukla megszűnt, már jobban erőre kaptam. A hányinger még nem múlt el, de fokozatosan egyre jobb a helyzet. Kitartás! Ja és a vitamin is segít jobban talpon maradni.
2019. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Citromos fagyi nagyon jó hányingerre.
2019. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!