Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki az állandó...

Van olyan, aki az állandó hányingertől nem tudja bevenni a vitaminokat?

Figyelt kérdés
Mihelyst a számba teszem a tablettát, mintha lezáródna a torkom és csak öklendezek. Hogy vegyem így be őket? Már megpróbáltam félbevágni is, de az sem segített. Esetleg ha összetöröm és beleteszem teába és úgy iszom meg, az lehetséges? Mert elvileg nem lehet a filmtablettákat összetörni.
2011. márc. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én összetörtem.Pár hétig nekem is olyan hányingerem volt mint neked,de így összetörve bevettem.Aztán jobb lett,elég volt kettévágni.
2011. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem ha sikerült is bevenni az első 3 hónapban akkor is kihánytam... Naponta 15-ször látogattam meg a mosdókagylót... A vas tabletta amit szednem kellett csokis volt, kértem másikat, de azt mondták csak ebben van olyan vitamin ami kell a babának és a mamának... Hát bevettem,és azzal a lendülettel jött vissza:S:D Egy idő után már nem idegesítettem vele magam, mert az még többet árt,mint a vitamin hiánya... De ne aggódj hamar túl leszel ezen az időszakon,és akkor már nem lesz gond!

(Kísérletezz,hátha valami enyhít a hányingeren, sós keksz,magne B6,van terhesen iható gyógytea és számtalan megoldás létezik,bár nálam sem használt semmi sem....)

2011. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem tudtam bevenni,semmi féle vitamint ,a 16-ik hétig én olyan rosszul voltam,hogy 1 hétig,még kórházban is voltam infúzion,kiszáradás miatt.

Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,késöbb pedig,ha szükséges lessz a vas,ez a vérképedtől függ,akkor azt már biztos befogod tudni szedni,hátha javul a helyzet addig.

Én is a csoki izű vas tablettát kaptam,ezt el lehet szopogatni,nem olyan vészes.

Terhes vitamin nélkül is sikerült egy gyönyörű 4100 grammos kisfiút szüljek.

Egyél egészségesen,vitamindúsan,nem lessz gond,ha kimarad a tabletta.

2011. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a biztatást és a válaszokat. Már én is sok mindent kipróbáltam a hányingerre, a gyógyteáktól kezdve magneb6-on át egészen a kandírozott gyömbérig. Mindegyik csak ideig óráig hat, aztán kezdődik minden elölről. Egyszer csak túl leszek ezen az időszakon :-) Kitartást mindenkinek és minden jót!
2011. márc. 7. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Hipp Natalt (DM-ben is kapható), egyre többen dícsérik, egyik barátnőm csak ezt szedte/itta a terhesség 9 hónapjában. Gyönyörű szép, egészséges kisbabája született!
2011. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig a Hipp Natal-t szedtem, de a dokim azt mondta, hogy váltsak a Gravidára, mert hogy abban több minden van. Hát ha nagyon nem fog menni a Gravida bevétele, vissza fogok állni a Hipp-re. Köszi a válaszod!
2011. márc. 7. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát bizony én is 2.-3. próbálkozásra tudtam csak bevenni az Elevitet! Próbálkozz délelőtt és este is! Törd össze,tedd a szádba és gyorsan igyál rá.
2011. márc. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-))) köszi! Aranyos vagy!
2011. márc. 8. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!