Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A gyógygombáknak van valamilye...

A gyógygombáknak van valamilyen hatása; mire használatos, miben segít, mit kezelnek vele?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 23:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azokra gondolok, amik most jöttek be pár éve. van valamilyen hatása vagy placebo az egész? Miben segít, mik azok melyek hatásosak, mennyire drágák?
2022. jan. 29. 00:00
 2/11 A kérdező kommentje:
A Varga gyógygombákról hallottam már ,ezerféle van belőle de tudni lehet mire ajánlatos?
2022. jan. 29. 00:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!!!
2022. jan. 29. 00:13
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Facebook tele van a Varga Gyógygombával. Lassan már a halált is gyógyítja.

Fenttartásokkal kezelem, van ismerős, akinek az "izületeit hozta helyre", volt reklám is vele, de már az oldalukon sem találom a videóját, leszedette.

Ráadásul most az orrukra koppintottak, hogy elkezdték covid ellen is hatásosként reklámozni.

Lehet, hogy van pozitív hatása, de hát van az a pénz, amiért az ember vállalja a reklámot

2022. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem éri akkor meg, inkább maradok a hagyomáynos orvosságoknál, ezek szerint divat lett, meg nem nagyon találni kutatási eredményeket hogy valamire használ egyáltalán, bármire, akár immunerősítésre...
2022. jan. 29. 00:22
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha ennyire hatásos, sok helyen írták volna a véleményt.

De inkabb több a reklám ebben, sztem placebo

2022. jan. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vitamint vagy ásványi anyagot sem tartalmaznak étrendkiegészítőként?
2022. jan. 29. 02:32
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
2022. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a csiperkéből nyert vitaminnal és ásványi anyaggal olcsóbbab megúszod.
2022. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Grimfox ***** válasza:
77%
Mindig felbukkannak ezek a panacea jellegű csodagyógymódok. Úgy tíz éve a goji bogyó volt ez a csodaszer, előtte valami kefírgomba, amit cukros vízben kellett érlelni, ez többször, több formában is felbukkant, a kombucha, ami egy algából készül, és így tovább. Mindegyik csak marketingfogás, a felére sem volt jó, mint amit állítottak. Én termesztek, és használok gyógynövényeket, nem idegenkedek a természetes gyógymódoktól, de a csalást akkor is csalásnak tartom.
2022. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!