Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Magyarországon az ibogain...

Magyarországon az ibogain nevű gyógyszer kapható valahol?

Figyelt kérdés
Ez pusztán kíváncsiság, hogy Magyarországon ez egy alkalmazott módszer e, mert egy filmben hallottam erről,szóval nincsen semmi függőségem. Vagy ha nem ie általánosan alkalmazott, ha valaki ezt akarná használni a függősége megszűntetésére, van rá lehetősége?
2022. febr. 3. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már betiltották.
2022. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mikor? Hogyhogy? Vagy mi volt a magyarázat? Szerintem direkt egyébként, hogy kevesebb esélye legyen egy függőnek leszokni
2022. febr. 3. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2015. január 1-től az Ibogain új pszichoaktív szernek lett minődítve. Ha nincs más ügyed megúszod egy elterelővel saját fogyasztásra. De akár bírósági tárgyalás is lehet belőle, ha elkapnak pl a terjesztésével. (Holott ez igazából csak eleve egy növény gyökere.)

Én kipróbálnám mert a függőség irányítja az életem (pl heroinfüggő vagyok) és hátha tudna segíteni. 2015-előtt még nem éreztem hogy a függőség totál tönkreteszi az életem. Saját erőmből nincs erőm, így kipróbálnám az Iboga gyökeret. Bár én a abból egy hard adaggal próbálkoznák (nekem minden játszott már pl dmt-lsd) hátha megmentene és segítene a leszokásban. Azt is tudni kell hogy ez a növény is elég veszélyesnek tűnik. Van egy tipppem milyen lehet :)

2022. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem a heroin teszi tonkre az eleted hanem te magad. Eletcelt kell talalni vagy barmi mast ami leszokaskor megadja a motivacios faktort.


Ha erdekel olvasd el mate gabor sovargas demonat vagy csernus imre drogma konyvet

2022. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Négyes én nem vagyok függő, de ez abszolút nem így működik sajnos. Ezek olyan erős függőségek, hogy szinte lehetetlen csak elhatározásból leszokni.


Hármas, micsoda véletlen, egy fórumon pont olvastam, hogy pl a varázsgomba tud segíteni. Szerintem próbálkozz meg azzal. Valaki írta kommentben, hogy egy keménydrogos ismerőse kipróbálta, és ettől valami bekattant az agyában, és sikerült letennie a szert egyik pillanatról a másikra. Ezt is tiltják természetesen itthon sajnos, pedig tényleg hatásos tud lenni, kontrollált körülmények közt bizonyos dolgokra.

2022. febr. 3. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolut igy mukodik.


Volt egy nagyon jo monolog anno.

- Oke leteszem a heroint, de mit kapok helyette?


Vietnamban az amerikai katonak herkaztak de ahogy visszatertek amerikaba a nagyreszuk mar nem tolta.


Szoval ha van miert boldognak lenned, ha vannak celjaid, tamogato kozeged akkor terapiaval, gyogyszerrel siman lejossz.

Ha ez nincs akkor meg is minek szokjon le? Kiert, miert?

2022. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nekem sem igazán kifejezetten a heroin okozza a függőséget, hanem bármilyen tudatmódosító szer amihez hozzá jutok. Igen. Nehéz ez az élet. Nem találtam magamnak célt, és elszántságot. Valami hiányzik belőlem. Ezért lettem volna kíváncsi az ibogainra. Nekem a gomba és az LSD is valamelyest segített a leszokásban. Csak nem eléget. Ezért próbálkoznák más szerekkel is (hátha megtalálnám ami hiányzik).
2022. febr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!