Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A modafinil es hasonló gyógysz...

A modafinil es hasonló gyógyszereket hogyan lehet Magyarországon vény nélkül árulni?

Figyelt kérdés

A modafinil, armodafinil...hasonlo "mentalis teljesitmeny novelo" gyogyszerek hogyan lehetnek legalisak mgyarorszagon?

Ezeket nem tanulásra találtak ki, hanem konkrétan beteg embereknek.Mashol az ilyen jellegű gyógyszerek mindenhol venykotelesek.Igy érdekelne, hogy Magyarországon miért lehet az interneten rendelni?

Esetleg ez egy teljesen más gyógyszer, aminek csak hasonló nevet adtak megtévesztéskent?

Rendeltem több különböző oldalról is mar, van, hogy tényleg segít, de azt vettem eszre, hogy van, hogy csak placebót árulnak.Azt mar akkor el tudom dönteni, amikor kettetorom a tablettát, mert, ha placebo, akkor el tudom törni a kezemben, ha nem az, akkor csak késsel tudom elvárni...Az hogyan lehet, hogy csak úgy placebot rakhatnak a "valodi" gyógyszerek köze amiket fizetek?



#Armodafinil #mod alert #teljesitmenynovelo
2021. nov. 28. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol árulják ezt Magyarországon legálisan? Mert én egy darab találatot nem találok. A külföldről rendelés nem legális árusítás.
2021. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

modafinil.net

modapanda.net

armodafinilmagyar.com

Elso 3 talalat...

2021. nov. 28. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért lenne legális? Nem véletlen, hogy nincs cím, csak e-mailcím. Ha feljelentenéd, valószínűleg lekapcsolnák őket a rendőrök. Gyógyszert nem lehet engedély nélkül forgalmazni.
2021. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az hogy lehet, hogy ez az oldal/oldalak meg mindig működnek, évek óta?
2021. nov. 28. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A felhasználók nem fogják feljelenteni, más meg nem tud róla. És valószínűleg a rendőrségnek se megy seperc alatt egy külföldi szerver fellelése és az esetleg nem is magyar állampolgárságú üzemeltetők beazonosítása, lekapcsolása, hiszen még arra is ügyelnek, hogy számlaszámuk se legyen, hanem készpénzben kell átvételkor fizetni.
2021. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!