Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hölgyitea - aki próbálta már,...

Hölgyitea - aki próbálta már, mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, amit az oldalon feltüntetnek a vélemények között?

2022. márc. 12. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Biztos hazudnak, ezek mind kamuk.
2022. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Abban én sem hiszek, hogy pl 101%-ban eltünteti a cisztát, de nem tartom kizártnak, hogy olyan gyógynövények keverékének kúraszerű alkalmazása, amely a női hormonrendszert támogatja, segít ezeken a problémákon, ezért lennék kíváncsi olyanokra, akik valóban itták, mit tapasztaltak
2022. márc. 12. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nagy a cisztád nem ér semmit.
2022. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pontos osszetevoket tudna valaki linkelni? Raneztem az oldalra, hirtelen nem talaltam semmit, csak annyit, hogy orbancfüves meg aranyvesszos.

Ha tenyleg kb csak orbancfubol all, akkor ez netto lehuzas, sokkal olcsobban megveszed barhol mashol.

Es hogy mennyire hatasos? Hat, passz, ki kell probalni.

2022. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincsen egyébként cisztám, enyhébb nőgyógyászati gondok, ezért gondoltam, hogy ha a cisztán tud segíteni, ezen is. Endrometriózis gyanúm van, de nincs durva tünet, ezért remélném, ha van is, vagy kialakulóban, akkor segítene. (voltam orvosnál, ha valaki kerdezné)
2022. márc. 12. 21:56
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es, az összetevők: apróbojtorján-, szurokfű-, orbáncfű- és palástfű virágos hajtás, borsmenta- és citromfűlevél, körömvirág.

[link]

2022. márc. 12. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ha rendszeresen használod és minőségi teát veszel pár hónap alatt tapasztalhatsz hatást.
2022. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rigo-teak ***** válasza:
46%

Olvasva a kommentek egy részét, milyen könnyű ráírni valamire, hogy: „Biztos hazudnak, ezek mind kamuk". Gondolja, írókat alkalmazunk?


A kérdezőhöz:

„Tényleg igaz, amit az oldalon feltüntetnek a vélemények között?"


Igen weboldalunkon a Hölgyek valós visszajelzéseit olvashatja a Hölgyi teáról, már ha a vélemény, visszajelzés oldalunkon járt:

[link]


Itt pedig kérdéseire kaphat választ:

[link]



Díjmentes tanácsadásom email-ben vagy telefonon tudja igénybe venni.


Rigó István

fitoterapeuta-természetgyógyász

a Hölgyi tea megalkotója


„Egyetlen parancs van, a többi csak tanács: igyekezz úgy érezni, gondolkozni, cselekedni, hogy mindennek javára legyél."

Weöres Sándor

2022. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Kamu, pénzkidobás. Ahogy az egész homeopátia és természetgyógyászatnak nevezett kuruzslás. Ha van problémád, irány az orvos.
2022. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rigo-teak ***** válasza:
72%

9/9 Anonim részére válasz:

Az orvosi diagnózis felállítása, a szakorvosi kezelés szükséges ebben egyetértünk. Akkor mi a teendő, amikor a gyógyszeres terápia vagy a műtéti beavatkozás nem hozta el a gyógyulást és az elváltozás már többedszerre kiújul? Ekkor jöhet -az orvosi út mellett-, azt kiegészítve a természetgyógyászati módszerek alkalmazása.


Rigó István

fitoterapeuta

2022. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!