Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Polar bear inhaler az káros?

Polar bear inhaler az káros?

Figyelt kérdés
Egész jól megtisztítja a légutaimat, durva orrsövény bajom van. Ideiglenes megoldásnak egész jó de szerintem nem lehet túl egészséges, hogy szipuzom egész nap
2022. ápr. 18. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Évek óta használjuk (én és a húgom), és semmi bajunk tőle.

Nekem orrsövény ferdülésem van. Amúgy gyógynövényeket tartalmaz. Hacsak nem vagy valamelyik összetevőjére allergiás, akkor nem okozhat bajt.

Meg aztán attól is függ, mennyi ideig használod. Általában egy hétig nem sok, és addigra a megfázások szoktak rendeződni.

Egyébként az inhaler az csak annyi, hogy belélegezve az összetevőit, megkönnyíti a levegővételt. Miért lenne ez káros?

2022. ápr. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát hogy esetleg valami szipus függőséget okozó anyag van benne vagy valami, nem tudom. Folyamatosan használom kb már, pár percenként beleszippantok, nagyon jó
2022. ápr. 19. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs függőséget okozó anyag benne.
2022. ápr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!